Müzikonair Deniz Seki: Cezaevi Günlerini Suya Hapsettim | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Deniz Seki: Cezaevi Günlerini Suya Hapsettim

Deniz Seki Posta'dan Alev Gürsoy Cimin'e konuştu. Kısa bir süre önce 'Aşktan Ölen Yok' isimli şarkısını piyasaya süren ünlü şarkıcı, cezaevi günlerine dair konuştu.

Deniz Seki Posta’dan Alev Gürsoy Cimin’e konuştu. Kısa bir süre önce ‘Aşktan Ölen Yok’ isimli şarkısını piyasaya süren ünlü şarkıcı, cezaevi günlerine dair konuştu.

Deniz Seki, ‘Cezaevi günleriniz hiç aklınıza geliyor mu?’ sorusuna ‘Ben o günleri suya hapsettim’ şeklinde yanıt verdi. Öte yandan ünlü şarkıcı son günlerde magazin gündeminin ana gündem maddelerinden olan sahne kostümleriyle ilgili de yorumda bulundu.

Seki, ”Taşıyabilen, yakıştıran herkes sahnede istediğini giyer. Yakışıyorsa tamamdır. Kişi de kendinin aynasıdır. Bunu becerebilen arkadaşlarımı da alkışlıyorum. Gayet güzel ve modern buluyorum. Bizim işimiz sürekli yenilenmek ve dinamiklik ister. Sahnede kimin ne giydiğiyle o kadın nasıl şarkı söylüyor onunla ilgilenin .Gülşen zaten çok yakın arkadaşım ve çok sevdiğim bir sanatçı. Her yaptığı işi alnının akıyla yapar. Giydiklerini de kendine çok yakıştırıyor. Aleyna ise genç ve zeki bir kız. Çok güzel bir gelecek onu bekliyor. İkisiyle de gurur duyuyorum.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu