MüzikMüzik Haber

Deniz Seki ve Demet Akalın’ın Yıllar Süren Dostluğu Bitti

Demet Akalın’ın Alişan ile sunduğu gündüz kuşağı programının konuğu geçtiğimiz gün şarkıcı Çağla oldu. Çağla’nın programa konuk olması Akalın ile Deniz Seki’nin arasını bozdu.

Çağla ile Deniz Seki, geçtiğimiz hafta sosyal medyada tartışma yaşamışlardı. Deniz Seki’nin İbo Show’da Ahmet Kaya’nın şarkısını okuduğu anlar için “detone show” diyen Çağla ile Seki arasında ipler gerilmişti. Bu tartışmadan sonra Deniz Seki’nin yakın arkadaşı Demet Akalın’ın Star TV’de yaptığı “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programına Çağla’nın konuk edilmesi gerilimi tırmandırdı.

“SİNİRDEN SESİM TİTRİYOR”

Akalın’a “Senin dostluğun bu kadar mı?” şeklinde tepki gösteren Seki, programı yapan iki sanatçıyı da sosyal medyada engelledi. Demet Akalın ise canlı yayında bu sözler karşısında eski defterleri açtı:

“Ben senin yanına hapishaneye geldim, savcılığa gittim ve mahkemelerde aylarca uğraştım biliyorsun. O kavuşturma kağıdını alabilmek için anam ağladı. Özel hayatımla da alakalı. Annem ağladı ayrı, ben ağladım ayrı. Dostluk falan bunları geçiniz, ben anlamıyorum ki seni. Biz sana pazartesi günü dedik. Üstelik Çağla buraya iki haftadır gelecekti zaten kız şarkısını bekliyordu. Sana inat olsun diye değil. Dün o kadar asabım bozuldu ki. Sen neredeydin? Ben boşandım, bana haciz geldi. Ben hiç telefon açmadan kapıyı açtığımda orada Işın Karaca ve Suat Ateşdağlı vardı. Sesim titriyor sinirden, daha fazla konuşmayacağım.”

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.