RöportajlarSanatçı Röportajı

Deniz Zeren: En büyük Hayalim Uğur Karakuş İle Düet Yapmak

Olmadı, Kan Durmaz, Mezarım Oldu… şarkıları ile adından söz ettiren ve kendine has tarzıyla müzikseverlerin beğenisini kazanan Deniz Zeren ile yakında çıkan olan 'Gittin Benden' şarkısı öncesi bir araya geldik.

Olmadı, Kan Durmaz, Mezarım Oldu… şarkıları ile adından söz ettiren ve kendine has tarzıyla müzikseverlerin beğenisini kazanan Deniz Zeren ile yakında çıkan olan ‘Gittin Benden’ şarkısı öncesi bir araya geldik. Hayatı, müzik çalışmaları ve hayalleri hakkında Müzikonair’e samimi açıklamalarda bulunan genç şarkıcı, en büyük hayalinin Uğur Karakuş ile düet yapmak olduğunu söyledi.

Merhaba Deniz Bey. Öncelikle Müzikonair okurları için kendinizi tanıtır mısınız? 

Merhaba, 19 Nisan 1996 Schwelm-Almanya doğumluyum (26 Yaşındayım) Müziğe 2 Yıl Önce başladım, aynı zamanda ticaretle uğraşıyorum. İşimi son derece severek yapıyorum.

Son şarkılarınızda Prodüktör olarak Yusuf Tomakin ile çalışıyorsunuz ve ortaya çok güzel şarkılar çıkıyor. Yusuf Tomakin ile olan birlikteliğiniz bundan sonra da devam edecek mi? 

Yusuf Tomakin ile olan birlikteliğimiz devam edecek şimdilik her şey güzel ve çok şükür her şey yolunda gidiyor. Prodüktörüm hakkında diyebileceğim sadece bir iki cümle var oda iyi ki kendisini tanımışım. Çok güzel bir abiye sahip oldum. Kendisini gerçekten seviyor ve sayıyorum. Müzik hayatımız dışında da güzel bir abi kardeş ilişkimiz var.

Tarzınızı nasıl değerlendiriyorsunuz? Çoğu kişi arabesk, çoğu trap diyor bana göre de Fantezi tarzına yakınsınız. Siz kendinizi hangi tarza yakın görüyorsunuz?

Ben kendi tarzımı daha çok yeni nesil arabesk olarak değerlendiriyorum. Bu kendi görüşüm.

Dinlemekten hoşlandığınız ve sahnelerinizde şarkılarına yer verdiğiniz sanatçılar kimler?

Gerçekten severek ve yakından takip ederek dinlediğim aynı zamanda sahnelerimde ve özel hayatımda dilimden düşmeyen iki sanatçının eserleri var. Biri Uğur Karakuş diğeri Mahsun Kırmızıgül.

Müzik kariyerinizde düet yapmak istediğiniz birisi var mı?

Evet bunu gerçekten çok isterim ve bütün röportajlarında da dile getirmişimdir. Uğur Karakuş ile birlikte bir gün bir eser yapmayı çok isterim.

Çok yakında “Gittin Benden” isimli yeni şarkınız müzikseverlerle buluşacak. Nasıl bir şarkı bizleri bekliyor. Neler söylemek istersiniz?

“Gittin Benden” adlı eserimizin güzel tepkiler alacağını umuyorum gece gündüz çalıştığımız günleri bilirim. Şarkı sahibi olarak henüz yayınlanmamış olduğu halde ben bile defalarca dinliyorum. Umarım sevenlerimin istediği tarzda bir eser olmuştur. Keyifli dinlemeler dilerim.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu