Müzikonair Derya Uluğ: Aşk Acısından 1 Ayda 15 Kilo Verdim | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Derya Uluğ: Aşk Acısından 1 Ayda 15 Kilo Verdim

Pop müziğin başarılı isimlerinden Derya Uluğ, kariyer ve özel hayatıyla ilgili konuştu.

Pop müziğin başarılı isimlerinden Derya Uluğ, kariyer ve özel hayatıyla ilgili konuştu. Derya Uluğ, ”Bazı İnsanlar zayıflığıma hep takık ama bu benim genetiğimle alakalı gayet sağlıklıyım. Bir dönem sporu bırakmıştım, çok yemek yiyordum ve aşırı kilo almıştım 40 beden giyiyordum. Ben ben gibi değildim. Sonra 1 ayda 15 kilo verdim. Özel bir diyet falan da yapmadım Asil ile ayrıldığımız bir dönemdi. Aşk acısı çekerken kilolarda gitti.” dedi.

Derya Uluğ, Emel Yalçın’ın her cumartesi 23:00 da Milyon Tv ekranlarında yayınlanan ve her hafta birbirinden ünlü konuklarını ağırladığı programının konuğu oldu. Başarılı sanatçı kariyer ve özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

‘Hayatımın Dönüm Noktası Asil’

Emel Yalçın’ın sorularını içtenlikle cevaplayan Uluğ “Hayatının dönüm noktası olan kişi kim?” sorusuna hiç düşünmeden Asil dedi. Uzun süredir birlikte olduğu, kendisi gibi müzisyen sevgilisi Asil Gök ile ne zaman evlenecekleri ve anne olmak isteyip istemediği sorusuna ise “İlişkiler için kritik olan, sürekli beraber vakit geçirilen pandemi sürecini ilişkimizde sorunsuz atlattık, atlatmaya devam ediyoruz. Bu süreci birlikte şarkılar üreterek geçiriyoruz. Acelemiz yok mutluyuz” yanıtını verdi.

Anne olmak istiyor musun? sorusuna ise ”Küçük yaştan beri hiç böyle bir hayalim olmadı ama bu yıllar geçtikçe değişen bir düşünceymiş. Ben kendimi henüz hazır hissetmiyorum”dedi.

Yeni nesil şarkıcılar arasındaki yansıtılan dostluk gerçek mi?

Merve Özbey, Cem Belevi, İrem Derici, Ece Seçkin, Buray ile günlük hayatta sıkça görüşüyoruz ve kardeş gibi gördüğüm dostlarım onlar benim. İnsanlar kaostan hoşlandıkları için gerçek bulmayabilirler. Aynı dönemlerde şarkı çıkardığımızda tabi ki tatlı bir rekabet oluyor aramızda sonuçta herkes kendi işinin iyi olmasını ister.

Şöhretini garantilediğini düşünüyor musun?

Dijital çağda kimsenin şöhretinin garantisi yok ama üretenler ölmez. Bende üretmeye devam ediyorum.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)