Derya Uluğ'dan Dudak Uçuklatan Yatırım! -
GündemSosyal

Derya Uluğ’dan Dudak Uçuklatan Yatırım!

Ünlü şarkıcı Derya Uluğ, yeni yılın ilk günlerinde kendisine milyonluk bir ev satın aldı.Muğla Akyaka'dan 500 metrekarelik bir arsa satın alan ünlü şarkıcının yeni evi için harcadığı para dudak uçuklattı.

Ünlü şarkıcı Derya Uluğ, yeni yılın ilk günlerinde kendisine milyonluk bir ev satın aldı.Muğla Akyaka’dan 500 metrekarelik bir arsa satın alan ünlü şarkıcının yeni evi için harcadığı para dudak uçuklattı.

Derya Uluğ, konserlerinden kazandığı milyonları gayrimenkule yatırmayı tercih eden ünlüler arasında. Son olarak rotasını Muğla Akyaka’ya çeviren ünlü şarkıcı 500 metrekarelik arsa için kesenin ağzını açtı.

Arsaya ‘kanada tipi’ bir villa yaptırmak için kolları sıvayan Uluğ, evinin içine bir müzik stüdyosu kurarak çalışmalar yapacağını ifade etti. Yeni evi için hazırlıklarına başlayan Uluğ’un bu yatırımı için 3 milyon TL’yi gözden çıkardı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)