MüzikMüzik Haber

Detone Tartışması Büyüyor! Selen Görgüzel’e Beste Açar’dan Olay Yorum: Herkes Şarkı Söylememeli

Bir süre önce müzik piyasasına giren Selen Görgüzel, geçtiğimiz günlerde sahne aldığı bir mekanda Kayahan'ın Yemin Ettim şarkısını söylemişti. Kayahan'ın kızı Beste Açar, detone olan Selen Görgüzel'i eleştirdi.

Bir süre önce müzik piyasasına giren Selen Görgüzel, geçtiğimiz günlerde sahne aldığı bir mekanda Kayahan’ın Yemin Ettim şarkısını söylemişti. Selen Görgüzel’in detone olduğu görüntüler kısa sürede sosyal medyada gündem olmuş, Işın Karaca, ‘Ama neden?’ yorumunda bulunmuştu. Selen Görgüzel de Işın Karaca’nın bu yorumu üzerine Selen Görgüzel şöyle cevap vermişti;

”Sahnemde söylemeyi en sevdiğim şarkı ‘Yemin Ettim’in beş saniyelik ve üstelik telefonla çekilmiş küçük bir parçasıyla beni talan etmeye çalışan sanatseverler. Önemli olan iyi niyet. Bilmediğiniz her konuda fikrinizin olmasına alıştık ama bildiği halde ‘neden?’ diye soran çok sevgili Işın Karaca’ya hepinizin önünde cevap vereyim; sesine güvenip bağırarak okumak ne kadar da rahatsız edici oluyormuş değil mi?”

‘Babam Olsa Gözyaşlarını Tutamazdı’

Selen Görgüzel’in Yemin Ettim performansıyla ilgili bir yorum da Kayahan’ın kızı Beste Açar’dan geldi. Beste Açar, ”Kulaklarıma inanamadım! Babam olsa gözyaşlarını tutamazdı. Herkes şarkı söylememeli, keşke bunun bir cezası olsa” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu