Devran Çağlar Bir Cinayete mi Kurban Gitti? -
MüzikMüzik Haber

Devran Çağlar Bir Cinayete mi Kurban Gitti?

Şarkıcı Sevda Demirel, Devran Çağlar’ın ölümü ile ilgili şok açıklamalar yaptı ve Demirel’in şaşırtan sözleri sonrası Onur Akay canlı yayına bağlandı.

Geçtiğimiz 15 Ağustos tarihinde bir rezidansta ölü bulunan Devran Çağlar’ın ölüm nedeni ile şok iddialar ortaya atıldı. Seyhan Soylu ve Savaş Kalafat’ın sunduğu ‘Baba Haber’ isimli programa Sevda Demirel konuk oldu. Demirel, “Devran Çağlar bir cinayete mi kurban gitti?” şeklinde Kalafat’ın sorduğu soruya “Ben 3,5 aydır Devran Çağlar’la aynı mekanda çalışıyordum. Benim hislerim doğrultusunda ben çok normal bir ölüm olduğuna açıkçası inanmıyorum.” ifadelerini kullandı. Demirel ayrıca, “Belli bir rahatsızlığı yokken ağzından kan gelmesini tanıdığımız doktorlara sorduk ve kalp krizinin yaratabileceği bir kanama değil bu.” açıklamasını yaptı. Soylu ise Demirel’e, “Devran Çağlar Harun Kolçak’ın kardeşi mi, Eşref Kolçak’ın oğlu mu?” sorusunu yöneltti. Demirel, “Kardeşiydi. 2 kere söyledi bana. İlk tanıştığımızda Alanya’da bir gece kulübünde sahne alıyordu, ben sorduğumda evet doğru ama karıştırma Sevda oraları, ben konuşmak istemiyorum dedi. Yıllar sonra sahne aldığımız mekanın kulisinde konuştuk ve orada da evet kardeşiz ama bunu kimseyle paylaşmıyorum dedi. Ben kendi ağzından duydum bunu” şeklinde açıkladı.

DEVRAN ÇAĞLAR’IN KENDİ AÇIKLAMASINI OKUDU!

Hemen ardından Seyhan Soylu’nun isteği üzerine canlı yayına ünlü sanatçı Onur Akay’ı bağladılar. Devran Çağlar’ın adli tıp raporunun kısa süre sonra geleceğini söyleyen Akay, “Hem tansiyon hastasıydı hem de kalbinde ritim bozukluğu vardı. Almanya’da doktorlar ona operasyon yapmak istediler. Kalbini durdurup yeniden çalıştıracaklardı fakat Devran Çağlar bunu istemedi ve kaçtı. Yüksek tansiyon olduğu için ve ağzından kan geldiği için beyin kanamasından şüpheleniyorlar. Normal ölüm olduğu söylendi ve ben onu öğrendim. Büyük bir ihtimal kalp krizi değil beyin kanaması çıkacak.” dedi.

Onur Akay, ayrıca canlı yayında Devran Çağlar’ın Harun Kolçak’la kardeş olduğuna dair iddiaları ise, Çağlar’ın kendi açıklaması ile yalanladı. Çağlar’ın annesinin Eşref Kolçak’la hiçbir zaman bir araya gelmediğini de dile getirdi Akay, “İlk kez kendi açıklamasını okuyorum size… Yıllar yılı internette aslı olmayan bir haber vardır, Harun Kolçak’la kardeş olduğumuza dair. Bu tamamen asılsızdır ki, sahip olduğum ailem kadar kıymetli bu aileye mensup olsa idim bunu gururla da söylerdim. Devran Çağlar Adana değil Samsun doğumludur. Devran Çağlar Eşref Kolçak’ın oğlu, Harun Kolçak’ın da kardeşi değildir. Devran, bir dönemin şarkıcısı Sıla Mısırlı’nın yeğeni olur.” dedi.

Onur Akay, Sevda Demirel’in kendi ağzından duydum sözlerine ise, “Hem Devran hem de Harun bu şehir efsanesinden bıktıkları için, ya da magazinlerde sürekli gündeme geldiği için bazı ortamlarda bu olay doğru gibi kendileri de anlatırlardı ama doğru değil.” İfadelerini kullandı. Akay, Çağlar’ın Almanya’da bir bayanla evli olarak vefat ettiğini de sözlerine ekleyerek herkesi şaşırttı.

İşte O Video:

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)