Diğer EtkinlikEtkinlikler

Dijifikir Genç Girişimcileri Yatırımcılarla Buluşturuyor!

Dijifikir bilişim sektörüne yeni değerler katacak fikirler geliştirmeyi amaçlıyor. Sen de bir fikrim var diyorsan her türlü e-iş fikrinin yarışacağı bu yarışmaya başvurmak için elini çabuk tut!

Dijifikir bilişim sektörüne yeni değerler katacak fikirler geliştirmeyi amaçlıyor. Sen de ‘Bir fikrim var’ diyorsan her türlü e-iş fikrinin yarışacağı bu yarışmaya başvurmak için elini çabuk tut!

14. Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında düzenlenecek olan Dijifikir, genç girişimcileri yatırımcılarla buluşturarak hayallerini gerçeğe dönüştürme şansı sağlayacak. Yarışmaya katılmak için hiçbir şart yok! Öğrenci olman ya da olmaman fark etmez, gerçekleşmesini istediğin bir girişim fikrinin olması yeterli.

Dijifikir takvimi

  • Son başvuru tarihi: 21 Kasım 2021
  • Sunum Mentorluğu: 6 Aralık
  • Sunumlar ve yatırımcı buluşmaları:17 Aralık

DİJİFİKİR yarışmasına başvuran yarışmacılar jüride bulunan akademisyenler ve yatırımcılar tarafından ön eleme aşamasından geçirilir ve 5 finalist belirlenir. Bu 5 finalist jüri karşısında 10 dakikalık sunumlarını yapmak için mentorler eşliğinde sunuma hazırlanır. Jüri üyeleri tarafından finalde belirlenen 3 girişim çeşitli ödüllere layık görülerek gerçeğe dönüşme fırsatı yakalar.

Müzikonair’in medya sponsorluğunu üstlendiği Dijifikir’e başvurmak için  buraya tıklayabilirsiniz

ayrıntılı bilgi için

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu