Müzikonair Dila Kalafatoğlu Atilla Özdemiroğlu Anma Albümü Projesini Müjdeledi | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Dila Kalafatoğlu Atilla Özdemiroğlu Anma Albümü Projesini Müjdeledi

Sevilen şarkıcı Dila Kalafatoğlu, geçtiğimiz gün Müzik Onair Instagram canlı yayınında Cüneyt Diktaş’ın konuğu oldu. Yeni müzikal çalışmaları hakkında konuşan Kalafatoğlu aynı zamanda karantina sürecinden de bahsetti.

Pandemiden dolayı konserlerin iptal edilmesi ve yavaş yavaş normalleşmeye geçilmesiyle birlikte son zamanlarda konserlerin ne zaman başlayacağı ile ilgili pek çok yorum yapılmıştı. Bir yorum da Dila Kalafatoğlu’ndan geldi. Kalafatoğlu, “Ağustos ayında tekrar başlayabilir konserler ama bilemeyiz çünkü çok temas olmaya basladı, maskesiz gezenler var dışarıda. İnşallah ikinci, üçüncü dalgası olmaz; bu şekilde giderse küçük çaplı konserlerin olacağını duydum ama tabii bilemeyiz” diyerek tahminlerini paylaştı.

KALAFATOĞLU’NDAN ANMA ALBÜMÜ SÜRPRİZİ

Öte yandan müzikal çalışmaları hakkında bilgi veren Kalafatoğlu, Fahriye Abla, Ağır Roman gibi pek çok filmin müziklerini yapan usta besteci Atilla Özdemiroğlu Anma albümü projesinde yer alacağını müjdeledi. Proje ile ilgili ufak detaylar veren Kalafatoğlu “Müzik sektörüne çok güzel bir nefes getirecek. Sezen Aksu, Ayşegül Aldinç, Halil Sezai, Gripin gibi farklı türlerden sanatçılar bir araya gelecek albümde. Ben de 96’lı yıllardan Rengin’in ‘Yalnız Gece’ şarkısını okuyacağım” diye konuştu.

İşte o yayın;

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)