MüzikMüzik Haber

Dilan Çıtak: ‘Baban Sayesinde’ Lafından Bıktım, Ülkeyi Terk Etmeyi Düşünüyorum!

Yıllar sonra babasının İbrahim Tatlıses olduğunu öğrenen Dilan Çıtak sosyal medya hesabından isyan dolu sözler paylaştı.

Yıllar sonra babasının İbrahim Tatlıses olduğunu öğrenen şarkıcı Dilan Çıtak sosyal medya hesabından isyan dolu sözler paylaştı. 20 yıldır müzik yaptığını söyleyen Dilan Çıtak, başarısının babasının gölgesinde kalmasından rahatsızlık duyduğunu dile getirdi.

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak, küçük yaşlarda müzikle ilgilenmeye başladı ve başarılı performansıyla da sahnelerin aranan isimlerinden oldu. Ancak genç şarkıcı başarısının babasının gölgesinde kalmasından dolayı rahatsızlık duyduğunu belirtti.  Dilan Çıtak son olarak hakkında yapılan yorumlara isyan etti. “Ben babamı çok seviyorum çok saygı duyuyorum ama yetmedi mi beni bir birey olarak kabul edemeyişiniz” diyen Çıtak açıklamasında “Babam bile kabul etti Dilan Çıtak olduğumu bir siz edemediniz. ‘Baban sayesinde’ lafından bıktım! Ben 20 yıldır müzik yapıyorum” diye konuştu.

Ülkeyi Terk Etmeyi Düşünüyorum!

Çıtak açıklamasının devamında  “Yeter ya sayenizde bu ülkeyi terk etmeyi düşünüyorum çünkü size iyi insan olsam da iyi ses olsam da yaranılmaz bırakın artık salın beni ya babam ayrı ben ayrı biz böyle iyiyiz çok mutluyuz babam koca bir ses ve bu işin şahı” sözlerini kaydetti.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.