Dilan Polat: Babam Annemi Öldürdü ve Bir Gecede Hayatımız Bitti... -
GündemSosyal

Dilan Polat: Babam Annemi Öldürdü ve Bir Gecede Hayatımız Bitti…

Son dönemin popüler isimlerinden iş insanı ve fenomen Dilan Polat, çok merak edilen hayat öyküsüne dair merak edilenleri Armağan Çağlayan'a anlattı.

Son dönemin popüler isimlerinden iş insanı ve fenomen Dilan Polat, çok merak edilen hayat öyküsüne dair merak edilenleri Armağan Çağlayan’a anlattı. Dilan Polat, yaşam öyküsüne dair çarpıcı açıklamalarda da bulundu. Varlıklı bir ailede büyüdüğünü söyleyen Polat, babasının annesini öldürmesiyle hayatının bir anda değiştiğini anlattı.

Dilan Polat şunları söyledi;

Benim babam rahatsızdı, beyninde tümör vardı annemi öldürdü. O dönem biraz yollarımız ayrılmak zorunda kaldık kardeşlerimizle. Şimdi beraberiz kardeşlerimle. Çok travmalar yaşadık. Benim için ara bir şey ifade etmiyor çünkü zaten güzel bir ailede paranın içinde büyüdük. Evde kadınlar çalışıyordu, kapıda şoför vardı. Bir gecede babam, annemi öldürdü ve bütün hayatımız bitti. Hiçbir şey kalmadı. Babam cezaevine girdi, çok kısa süre kaldı ve çıktı. Bütünüyle ne olduğunu bilmiyorum, hatırlamıyorum belki de hatırlamak istemiyorum. Tek bildiğim babam birkaç mal varlığını cezaevinde onların üzerine yapmış. Sonra birbirlerine satmışlar. Anneniz katledilerek öldürülüyor, babanızın mal varlığını düşünmezsiniz ki. Babam bir dönem cezaevinden çıktı, kız kardeşimle görüştüğünü yakaladım ona kızarken kendimi onunla görüşürken buldum.

Annemi kaybettikten sonra kekeme oldum, hayata adapte olamadım. Liseyi terk ettim. Kötü giden bir okul hayatım vardı ve mutsuzdum. Okulda eşimle tanıştım. İnsanlar paranın kazanalıcak şey olduğunu inanmak istemiyor. Parayı çalışarak kazanabiliyorsunuz. Ben çok varlıklı bir insanla evlenmedim. Çok küçüktük zaten evlendiğimde. Dayım, eşime iş imkanı tanıdı. Güzel ve büyük projeleri eşime verdi. Böyle böyle para biriktirmeye başladım. Ben doğum fotoğrafçılığı yapıyordum o dönemin en popüler doğum fotoğrafçısı bendim. Paramızı biriktirdik. Ben fotoğrafçılığı bırakmak istedim. Kadınları güzelleştirmek istiyorum dedim ve bir güzellik merkezi açmak istiyorum dedim. Çok inandım ama. Eğitimler aldım, kendimi geliştirdim. Başarılı olunca şubeleşmeye başladım.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)