Müzikonair Dilan Polat Cezaevindeki Yaşantısına Dair Konuştu: Burada Günler Zor Geçiyor… | Müzikonair
GündemSosyal

Dilan Polat Cezaevindeki Yaşantısına Dair Konuştu: Burada Günler Zor Geçiyor…

Dilan Polat, avukatı Hüseyin Kaya aracılığıyla cezaevindeki yaşamını anlattı. Dilan Polat, cezaevindeki yaşantısına dair ilk kez konuştu.

Dilan Polat, avukatı Hüseyin Kaya aracılığıyla cezaevindeki yaşamını anlattı. 5 Kasım’da Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Spor Müsabakalarında Bahis ve Şans Oyunları Düzenlenmesi kanunlarına muhalefet suçlamalarıyla tutuklanarak cezaevine gönderilen Dilan Polat, cezaevindeki yaşantısına dair ilk kez konuştu.

“Ben davanın nasıl gittiğine dair çok bir şey bilmiyorum ama avukatım soruşturmanın normal gittiğini, vergiyle ilgili sorunlarımız olduğunu söylüyor. Davanın nasıl gittiğinden ziyade varsa bizim devletimize bir borcumuz cezası neyse ödeyeceğiz. Bu konuları ihmal etmişiz, bundan dolayı tabii ki mahcubuz.”

“Cezaevindeki günleri nasıl geçiyor, koğuş düzeni nasıl?” sorusuna ise “Burada günler zor geçiyor. Zaman zaman çok sakin oluyorum, zaman zaman yoğunlaşıp ağlıyorum. Vaktimin bir kısmını kendimi anlamakla, tanımakla geçiyor. Gözyaşlarımın bir kısmı özlemden kaynaklanıyor. Buranın iki özelliği var: biri insan inanılmaz si.ara içiyor bir de ibadet meselesi ile düşünme meselesi oluyor” cevabını verdi.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)