Dilan Polat Son Paylaşımıyla Eleştiri Yağmuruna Tutuldu! -
GündemSosyal

Dilan Polat Son Paylaşımıyla Eleştiri Yağmuruna Tutuldu!

Sosyal medya hesabından sık sık eşinin yaptığı gösterişli sürprizleri paylaşan fenomen Dilan Polat, son olarak dolarlardan yapılmış çiçek ve pırlantasını paylaştı. Kısa sürede gündem olan Polat için "Bu yaptığı görgüsüzlük" yorumları yapıldı.

Kendi markasında birçok güzellik merkezi bulunan ve sosyal medyasında yaptığı paylaşımlarla sık sık gündem olan Dilan Polat, son paylaşımıyla tepki çekti.

Özellikle eşinin kendisine yaptığı pahalı jestleri sık sık paylaşan Dilan Polat daha önce eşinin kendisine aldığı lüks arabaları, açtığı mücevher mağazasını ve evi güllerle donattığı birçok video paylaştı. Son olarak hediye gelen dolardan ve pırlantadan oluşan hediyesini paylaştı.

“GÖRGÜSÜZLÜK”

4,3 milyon takipçisi bulunan Dilan Polat’a eşinden onlarda 100 dolar, kırmızı gül ve pırlatan oluşan hediye geldi. O anları Instagram hesabından yayınlayan Polat, “Paşa kocam” notunu düştü. Fenomenin videosu kısa sürede sosyal medyada gündem olurken tepkiler de beraberinde geldi. Birçok kullanıcı, Polat’ın paylaşımına “Bu yaptığın görgüsüzlük” ve “Profilinizi görgüsüzler olarak değiştirin” yorumu yapıldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)