Ana Sayfa » Müzik » Dinleyicisi Şarkısını Beğenmedi, Hande Ünsal Çılgına Döndü!

Dinleyicisi Şarkısını Beğenmedi, Hande Ünsal Çılgına Döndü!

oduller-reklam-banner

Hande Ünsal kendisini eleştiren bir sosyal medya eleştirisi karşısında verdiği büyük tepkiyle dikkat çekti. Pop müziğin başarılı yeteneklerinden Hande Ünsal, BiriPopMuDedi isimli sosyal medya blogunun şarkısını Candan Erçetin’in şarkısına benzetmesi üzerine çılgına döndü.

‘Bücür, Hadsiz…’

Twitter’da BiriPopMuDedi hesabı Hande Ünsal’ın ‘Daha İyi’ şarkısını Candan Erçetin’in ‘Unut Sevme’ şarkısına benzetti. Ayrıca aynı hesap tarafından son single çalışması ‘İyi Misin’i başarısız bulan bir twit atıldı. Kendisine yönelik eleştiride bulan twiti fark eden Hande Ünsal, öfkeden adeta çılgına döndü.

Ünlü popçu, ‘Nota bilmeyen eleştirmen bücür ve hadsiz’ ifadeleriyle kendisine yapılan eleştiriye yanıt verdi. Twitter’da dinleyicisi ile ikili mesaj yoluyla polemiğe giren Hande Ünsal’ın verdiği sert tepki ve tutum dikkat çekti.

Ünlü şarkıcı daha önce de eleştiriye açık olmadığını ortaya koymuştu. Daha önce her durumda sanatçıya saygıyı gözeterek kendisine yapıcı eleştirilerde bulunmuştuk. Ancak Hande Ünsal, Müzik Onair’a karşı da sert tutumlarla yaklaşmıştı. Müzik Onair olarak sanatçıya her durumda olumlu ve olumsuz eleştiriler yaparken saygıdan ödün vermedik.

Türkçe Pop müziğin önemli yeteneklerinden olan başarılı şarkıcıya nacizane tavsiyemiz içerisinde tavsiye, hakaret, küfür, ağır suçlamalar içermeyen olumsuz eleştiri karşısında tutumunu gözden geçirmesi ve kendisini eleştiren kişilerle ikili polemiğe girmekten kaçınması.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Yok kanka sözleri değiştirdim hoca anlamaz #handeünsal #dahaiyi #candanercetin #unutsevme

Biri Pop Mu Dedi (@biripopmudedi)’in paylaştığı bir gönderi ()

Dinleyicisi Şarkısını Beğenmedi, Hande Ünsal Çılgına Döndü! Dinleyicisi Şarkısını Beğenmedi, Hande Ünsal Çılgına Döndü! Dinleyicisi Şarkısını Beğenmedi, Hande Ünsal Çılgına Döndü!

Dinleyicisi Şarkısını Beğenmedi, Hande Ünsal Çılgına Döndü! Dinleyicisi Şarkısını Beğenmedi, Hande Ünsal Çılgına Döndü!

Dinleyicisi Şarkısını Beğenmedi, Hande Ünsal Çılgına Döndü!

Dinleyicisi Şarkısını Beğenmedi, Hande Ünsal Çılgına Döndü!

oduller-reklam-banner