MüzikMüzik HaberÖzel

Dj Artz, Norm Ender Hakkında Konuştu

Ünlü rap müzisyeni Dj Artz,  ”Hiçbir zaman rapçi olmak istemedim. Bazen 5 dakika Reynmen şarkısı yapıp söylüyorum eğlencesine” dedi. Rap müzik kariyerine ve özel hayatına ilişkin önemli açıklamalar yapan rap müziğin başarılı ismi Dj Artz, bugün Ankara ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde konuştu.

Uzun bir süredir Almanya’dan müzikal çalışmalarını yürüten Dj Artz, yakın meslektaşı Ezhel ile birlikte hakkında çıkan ”Almanya’ya kaçtı” şeklinde iddiaları yalanladı. Dj Artz, ”Almanya’ya kaçmadık. Ortamdan uzaklaşmak istedik. Buna bir eğitim gibi bakıyorum. Bir şeyler yaşanmadan bir şeyler üretilmiyor. Ankara’da oturup saplansak hep aynı şeyler çıkar” diye konuştu.

Norm Ender’e Ağır Gönderme

Dj Artz, yakın meslektaşı Ezhel’in yeni çalışmasının adını da açıkladı. Dj Artz, ‘Ezhel’in yeni çalışmasının adı ‘Bedel’ olacak dedi.

Öte yandan ilk kez söyleşi yapan Dj Artz, ilk defa söyleşi yaptığı için dinleyicilerden üzerine gelmemelerini istedi ve “Norm Ender’in müzik kariyeri gibi olmasın sonra” dedi.

Haber: Ebru Apalak | Müzik Onair

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.