Araç çubuğuna atla
Genel

DMC Müzik Başvuru ve Şarkı Çıkarmak

Türkiye’nin en büyük plak şirketlerinden kısa adı DMC olan Doğan Music Company single veya albüm çıkarmak isteyen müzisyen ve şarkıcılara geniş olanaklar sunuyor. Sektörün profesyonelleriyle tanışmanıza ve keşfedilmenize aracılık eden Müzik Onair DMC etiketiyle şarkı çıkarmak isteyen müzisyenlere köprü vazifesi görüyor.

DMC Sanatçı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Müzik sektörünün en önemli platformlarından biri olan Müzik Onair sayesinde DMC etiketiyle şarkı çıkarmak için gerekli başvuruları ve süreci yakından takip edebilirsiniz. Amatör müzisyenlere geniş fırsatlar sunan Müzik Onair ile DMC çatısı altında single veya albüm çıkartabilir ve şarkınızı milyonlara ulaştırabilirsiniz.

DMC’den Şarkı Çıkarmanın Ücreti

Farklı tarzlardaki yüzlerce sanatçının yapım şirketi olan Doğan Music Company ile çalışmak isteyen müzisyenler ve şarkıcılar Müzik Onair ile iletişime geçebilmektedir. Müzik Onair sektördeki güçlü paydaşları sayesinde DMC etiketiyle şarkı çıkarmak isteyenlere rehber görevi görmekte ve sürecin her aşamasında danışmanlık hizmeti de vermektedir. DMC ile çalışmak isteyen sanatçıların en merak ettiği konulardan bir tanesi de hiç kuşkusuz DMC ile çalışmanın ücreti olmaktadır. Güncel bilgiler ve DMC etiketiyle şarkılarını milyonlara ulaştırmak isteyenler Müzik Onair ile iletişime geçerek profesyonel hizmet alabilmektedir.

Şarkınızı Türkiye’nin en büyük müzik kanalı Netd Müzik’te yayınlatmak için Müzik Onair ile muzikonair@gmail.com e-posta ve 0552 685 38 82 Whatsapp Bilgi Hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.