Müzikonair Doğan Duru Mücbir Sebepler Ekibini ve Ünlüleri Topa Tuttu | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Doğan Duru Mücbir Sebepler Ekibini ve Ünlüleri Topa Tuttu

Redd grubundan Doğan Duru, karantina süreci boyunca fenomen haline gelen Mücbir Sebepler ekibini üstü kapalı topa tuttu.

Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın Instagram canlı yayınlarını sosyal medya kullanıcıları ve ünlü isimler yakından takip etti. Mücbir Sebepler ismini taşıyan talk show programını sevenler ve takip edenler kadar eleştirenler de oldu.

Doğan Duru da isim vermeden eleştirse de akıllara Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş geldi. İkiliye ‘dallama’ diyen ünlü müzisyen, ”2 dallamanın yayınında tuzlukla koşmuş herkes kendini gösterme derdinde. “ünlüler” sıraya girmiş. şaşırdıklarım da oldu” dedi.

Doğan Duru’ya yanıt Bartu Küçükçağlayan’dan geldi. Küçükçağlayan, ”Rica etsem burdan bi kez daha bana dallama der misiniz?” cevabını verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)