Ana Sayfa » Müzik » Doğan Duru’dan Çarpıcı Açıklama: “Gayri Ahlaki İlişkiler Var”

Doğan Duru’dan Çarpıcı Açıklama: “Gayri Ahlaki İlişkiler Var”

oduller-reklam-banner

Redd grubunun solisti ünlü şarkıcı Doğan Duru, takipçilerinin sosyal medya üzerinden sorularını yanıtladı. Duru’nun dijital mecralarla ilgili verdiği bir yanıt ise ilerleyen günlerde çok konuşulacağa benziyor.

Yakında yeni albümü çıkacak olan Redd grubu, albüm için 18 şarkı hazırladı ancak hepsini albüme koymayacağını açıkladı. 21 Şubat 2020’de çıkması beklenen albümle ilgili Doğan Duru, hayranlarının sosyal medyadan gelen sorularını yanıtladı. Duru, bir hayranının “Albüm sadece dijital platformlarda mı olacak yoksa dokunabileceğimiz bir şey mi olacak?” sorusuna “Armut formunda manavlarda olsa keşke, yenebilse. Bu dijital olaylarda çok dolap dönüyor. Bazı kurumlar arasında gayri ahlaki ilişkiler var ve bazı platformların Türkiye ayaklarında şaibeli durumlar var. Bazı isimler ve tarzlar manipülasyon ile şişiriliyor. ‘Genre’ konusu ise apayrı bir rezillik. Umarım hileciler, kurnazlar ve hırsızlar çöpe gider” yanıtını verdi.

Başarılı sanatçı hangi kurumu ve hangi sanatçıları kast ettiğinden net olarak bahsetmedi ancak son dönemde Spotify’ın ve YouTube’un sahtecilik iddialarıyla gündeme geldiği ve bazı sanatçıların şarkılarını geri plana alıp bazılarını öne çıkardığı düşünüldüğünde Duru’nun da bu iki kurumu kast etmiş olabileceği düşünülüyor.

Doğan Duru’dan Çarpıcı Açıklama: “Gayri Ahlaki İlişkiler Var”

 

oduller-reklam-banner
haberalani