Ana Sayfa » Müzik » Doğukan Manço, Survivor Macerasını Müzik Onair’a Anlattı

Doğukan Manço, Survivor Macerasını Müzik Onair’a Anlattı

oduller-reklam-banner

Müzik Onair’dan Alper Ergez’e konuşan Doğukan Manço, kariyeri ve Survivor macerası ile ilgili samimi açıklamalar yaptı. İşte o röportaj…

Merhaba Doğukan Bey hoş geldiniz, nasılsınız? İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde karantina günlerinizi nasıl değerlendiriyorsunuz neler yapıyorsunuz? Yeni sürprizler, projeler var mı?

Herkese merhabalar, pandemi sürecini çok büyük oranda evde kalarak geçirdim bu süreçte. Kendi hayatıma çeki düzen vermeye çalıştım, hem de vakitsizlikten yapamadığım YouTube çekimlerine biraz odaklandım. Ciddi oranda arşivlerimi düzenledim, yarım kalan projelerimi tamamlamaya özen gösterdim. Öte yandan hayat kargaşası içerisinde hayatı, kendime verdiğim önemi ve sevdiklerime verdiğim değeri gözden geçirdim.

Biraz Survivor günlerinize değinmek istiyorum. Yarışmaya katılmaya nasıl karar verdiniz ve bu yarışma size ne kattı? Yarışmadan sonra hayatınızda neler değişti?

Survivor yarışmasına katılma isteği tamamen stratejik bir karardı. Tabii ki Barış Manço’nun oğlu olmanın gururunu yaşıyorduk ancak bir birey olarak kendi ismimle anılmak ve kendi yaptıklarımla yargılanmak istiyorum. Oldukça katkısını gördüm. Oradan döndüğümde artık insanlar beni ismimle çağırıyorlardı, sadece Barış Manço’nun oğlu diye parmakla göstermiyorlardı:)

Doğukan Manço, Survivor Macerasını Müzik Onair’a Anlattı

Daha önceki bir röportajınızda kariyerinize ‘’Adam Olacak Çocuk’’ projesinin de yer alacağı TV programcılığıyla devam edeceğinizi belirtmiştiniz. Çalışmalarınız ne yönde nasıl devam ediyor?

Adam Olacak Çocuk projesini yıllardır zaten canlı olarak gerçekleştiriyoruz. Sürekli olarak kanallarla ve çeşitli mecralarla konu gündemimize geliyor. Ama artık önceliğimiz televizyon değil.

Doğukan Manço, Survivor Macerasını Müzik Onair’a Anlattı

Hayatınızda hiç ‘’keşke’’ dediğiniz oldu mu?

Hayır, bu kelimeyi kullanmayı pek sevmiyorum. Dolayısıyla söylemeyip yaşamayı tercih ediyorum. Elimde “keşke”lik bir durum varsa emin olun yapacağım.

Daha çok DJ’lik yaptığınızı biliyoruz. Peki albüm yapmayı düşünüyor musunuz yani her yıl yeni şarkılar yapmak, yeni şarkılar söylemek varken neden DJ’lik?

Ben zaten şarkı söylemiyorum. Hem ilgimi çekmiyor, hem de yetenekli olduğum bir alan değil. Ancak yaptığım aranjeler arasında hoşuma giden bir şey olursa zaten çıkartıp paylaşıyorum. DJ’lik yapıyorum, çünkü sahnede enerjimi paylaşmayı seviyorum.

Doğukan Manço, Survivor Macerasını Müzik Onair’a Anlattı

Müzik dışında bir de kafe açtığınızı biliyoruz nasıl gidiyor bu kafeyi açmaya nasıl karar verdiniz?

Kafeyi kardeşimle (Batıkan Manço) ortak girişimlerle açtık. Ancak işletmecisi ve sahibi Batıkan. Birçok kişi gibi benim de böyle bir küçük işletme hayalim vardı. Ancak bunu yapacak vaktim yoktu. Kardeşim de böyle bir iş yapmak istediğini söyleyince ikimizin hayalini gerçekleştirdi. Cafe Los Manços ismini bize çocukken babamız söylemişti. Çok sevmişiz demek, aklımızda kalmış. Ben de Survivor’dayken orada o isimle bir kafe inşa etmiştim. Sonra bu hayali gerçeğe çevirdik.

Diyelim ki Survivor’da yeni bir All Star başlıyor ve size de yarışmacı olarak  tekrar teklif götürdüler cevabınız ne olur, tekrar gider misiniz? Neden?

Aslında bütün bu soruları kendi YouTube sayfamda “Survivor” başlığı altında cevapladım. Eğlenceli soru-cevap videoları oldu. Ama Müzik Onair bende başka bir yere sahip olduğu için severek yeniden cevaplıyorum. Yeniden gidip gitmeyeceğim en başta katılacak kadroya bağlı. Ancak bu aksiyon içerisinde yeniden bulunmayı çok isterim. Şartlar çok zorlayıcı, zaten ben de zoru severim.

Doğukan Manço, Survivor Macerasını Müzik Onair’a Anlattı

Son olarak ‘Müzik Onair’ okuyucularına ve sizi sevenlere neler söylemek istersiniz?

Müzik Onair’a  ve takipçilerine sonsuz sevgilerimi gönderiyorum. Çünkü Müzik Onair müzik ile uğraşanların müzikseverlerin her zaman arkasında oldu. Sevgilerimle.

Alper ERGEZ | Müzik Onair

oduller-reklam-banner
haberalani