Doja Cat, Hayranlarıyla Yaşadığı Tartışmanın Ardından Müziği Bıraktığını Açıkladı -
MüzikMüzik Haber

Doja Cat, Hayranlarıyla Yaşadığı Tartışmanın Ardından Müziği Bıraktığını Açıkladı

Doja Cat, geçtiğimiz gün Asuncion festivalinde sahne almak için Paraguaydaydı. Şarkıcının konseri fırtına ve sel nedeniyle iptal edildi. Bunun üzerine hayranları sanatçıya tepki gösterince Doja Cat, müziği bıraktığını açıkladı. 

Doja Cat, geçtiğimiz gün Asuncion festivalinde sahne almak için Paraguaydaydı. Şarkıcının konseri fırtına ve sel nedeniyle iptal edildi. Bunun üzerine hayranları sanatçıya tepki gösterince Doja Cat sinirlenerek bir kullanıcıya “Üzgün değilim” diye cevap verdi. Doja Cat’in bir kullanıcıya verdiği cevaptan sonra olay büyüdü ve tepkiler çoğaldı.

Tepkiler artınca Twitter üzerinden paylaşım yapan ünlü şarkıcı müziği bıraktığını belirterek şu sözlere yer verdi: “Artık umrunda değil, bıraktım. Ortadan kaybolmak için sabırsızlanıyorum. Kimsenin bana inanmasına ihtiyacım yok. Benim için her şey öldü, müzik öldü. Müzik için yaratıldığımı düşündüğüm için aptalım” Cat, Twitter hesabındaki adını da “Bırakıyorum” olarak değiştirdi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)