Dore Music Depremzede Müzisyenlere Enstrüman Ulaştırmaya Başlıyor -
MüzikMüzik HaberVitrin

Dore Music Depremzede Müzisyenlere Enstrüman Ulaştırmaya Başlıyor

Dore Music, depremlerden etkilenen müzisyenler adına başlattığı destek kampanyası değerlendirmelerini tamamladığını açıkladı.

Dore Music, depremlerden etkilenen müzisyenler adına başlattığı destek kampanyası değerlendirmelerini tamamladığını açıkladı. Dore Music geçtiğimiz günlerde depremde enstrümanını kaybeden yahut enstrümanı hasar gören müzisyenlere destek olacağını açıklamıştı.

Ülkemizde yaşanan deprem felaketinin ardından depremzedelerin yaralarını sarmak için birçok yardım kampanyası düzenleniyor. Bu yardımlardan bir tanesi de Türkiye’nin en büyük müzik aletleri mağazalarından” Dore Music ” tarafından gerçekleştiriliyor.

Geçtiğimiz günlerde müzik bölümü öğrencilerine ve geçimini müzisyenlik yaparak sağlayan kişilere enstrüman tedariği sağlayacağını duyuran marka, Instagram hesabı üzerinden, başvuruları değerlendirme sürecini bitirdiğini ve 6 Mart pazartesi günü öncelikli ihtiyaç sahiplerine müzik aletlerini ulaştırmaya başlayacağını açıkladı.

Öte yandan müzik bölümü öğrencileri ve öğretmenleri için başlatılan IKSV Enstrüman Destek Fonu’na da destek veren Dore Music, müzik bölümü öğrencileri ve müzik öğretmenlerinin IKSV üzerinden başvuruda bulunabileceğini duyurdu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)