AstrolojiSosyal

Dr. Astrolog Şenay Devi Anlattı! Astroloji Nedir? Kimlere Astrolog Denir?

Dr. Astrolog Şenay Devi, astroloji bilimine dair merak edilenleri Müzik Onair takipçileriyle paylaştı. Burçlardan bahseden Devi, astroloji tarihi ve karantina sürecinin burçlara etkisini yorumladı.

İşte Şenay Devi’nin satır başları;

‘Astrologların Sezgisel Yanı Olamaz’

”Gerçek bir astroloğun sezgisel bir yanı olamaz. Astronomi astrolojinin annesidir. Gökyüzü matematiği yeryüzü hayatımızda nerede durmamız nerede ilerlememiz konusunda bize yol gösteriyor. İstanbul Üniversitesi’nde astroloji bölümü açılacak şu an görüşme halindeyiz. Güneş burcumuz çok önemli. Güneş burcu doğum haritamızın kalbidir. Güneş 21 günden 21 güne burç değiştirmez. Siz kendinizi boğa zannederken ikizler olabilirsiniz. Doğdumuz andan öldüğümüz andan itibaren yükselen burcumuz değişmez. Ay burcumuz aşk hayatımızdır. Ay burcumuz ilişkilerimizi ortaya koyar. 12 burç 12 tip insan yoktur. Doğum saatini bilmeyen insanların yükselen burcunu öğrenme şansı ne yazık ki yoktur”

‘Doğum Haritamız Doğdumuz Andaki Gökyüzünün Portresidir’

”Sadece Türk- İslam kültüründe fal ve büyücülük yasak kılınmıştır. Osmanlı döngüsünde bizim padişahlarımız islam halifesiydi. Osmanlı Dönemi’nde astrologları göreve getirmişler. Ancak 19.yüzyıldan sonra tekke ve zaviyelerin kapatılmasıyla birlikte falcılar ve büyücüler kendilerini astrolog ilan etmişler. Bu kadar astrolog vardı da bir tanesi çıkıp da neden rasathane yapmadı? Biz bilmediğimiz şeylerde fikir yürütüyoruz. Biz doğdumuz anda gökyüzünün portresi doğum haritamızdır”

Şenay Devi’nin astrolojiye dair çarpıcı açıklamalarda bulunduğu canlı yayının tekrarı;

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/ERd5h
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.