Müzikonair Dua Lipa, Dünya Kupası’nda Sahne Almama Sebebini Açıkladı | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Dua Lipa, Dünya Kupası’nda Sahne Almama Sebebini Açıkladı

Dua Lipa, Katar'da yapılacak olan Dünya Kupası'nda konser vereceği yönündeki iddiaları reddetti. Lipa, sebep olarak Katar'ın insan haklarını ihlal ettiğini gösterdi.

Şarkıcı Dua Lipa, Katar’da yapılacak olan Dünya Kupası’nda konser vereceği yönündeki iddiaları reddetti. Lipa, sebep olarak Katar’ın insan haklarını ihlal ettiğini gösterdi.

Dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa, konu hakkında şu açıklamayı yaptı: “Böyle bir performansım olmayacak ve hiç orada sahne almak için de masaya oturmadım. İnsan hakları sözlerini yerine getirdiğinde ve Dünya Kupası’na ev sahipliği etme hakkı kazandığında Katar’a gitmek için heyecanlıyım”

20 Kasım’da gerçekleşecek olan Dünya Kupası turnuvası açılış töreninde sadece Güney Koreli müzik grubu BTS’ten Jung Kook’un sahne alacağı bilgisi doğrulandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)