GündemSosyal

Dünya Güzellerim Tatilde Ekranlara Dönüyor

''Dünya Güzellerim" programıyla bir araya gelen Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Safiye Soyman, yakında başlayacak olan "Dünya Güzellerim Tatilde" programıyla yeniden izleyicilerle buluşacak.

”Dünya Güzellerim” programıyla bir araya gelen Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Safiye Soyman, yakında başlayacak olan “Dünya Güzellerim Tatilde” programıyla yeniden izleyicilerle buluşacak. Programın tanıtımı büyük ilgi uyandırdı. Yayın günü ve ilk rotanın hangi tatil bölgesi olduğuna dair bilgiler de ortaya çıktı.

Altı yıl önce Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan’ı bir araya getiren “Dünya Güzellerim” programı, o dönemde büyük ses getirmişti. Programın bitişinin ardından, eski bölümleri milyonlarca kez izlendi. Bunun üzerine ekip, YouTube’da yayınlanan “Dünya Güzellerim Masada” formatıyla geri döndü. Bu programda ekip, magazin gündemindeki olayları yorumladı. Özellikle Bülent Ersoy’un yorumları dikkat çekti. Ancak, Ersoy’un programdan ayrılmasının ardından bu format sona erdi.

“Dünya Güzellerim”in yeniden televizyon ekranlarına döneceği haberleri büyük merak uyandırdı. Show TV’den gelen fragmanla izleyiciler şaşkınlık yaşadı. Seray Sever’in de sunucu olarak dahil olduğu “Dünya Güzellerim Tatilde” programının ilk fragmanı yayınlandı.

programın fragmanı için tıklayabilirsiniz

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu