GündemSosyal

Dünyaca Ünlü Futbolcu Kylian Mbappe, Omuz Omuza Yardım Gecesine Bağlandı

Acun Ilıcalı, bugün deprem bölgesine yardım için 'Omuz Omuza' kampanyası başlattı. Ilıcalı'nın yayına PSG'nin ünlü yıldızı Kylian Mbappe de katıldı.

Acun Ilıcalı, bugün deprem bölgesine yardım için ‘Omuz Omuza’ kampanyası başlattı. Ilıcalı’nın yayına PSG’nin ünlü yıldızı Kylian Mbappe de katıldı.

Ünlü futbolcu, yayında yaşanan depremleri değerlendirerek üzüntü duyduğunu şu cümlelerle anlattı: “Bu gerçekten büyük bir trajedi. Herhalde hayal gücümüzün yetmeyeceği kadar büyüktü. Türkiye’nin neler çektiğini tahmin edemiyorum. Bu projenin bir parçası olduğum için gurur duyuyorum.”

Deprem bölgesindeki çocuklara yardım edeceğini duyuran ünlü isim, “Elimdeki bütün imkanları çocuklara yardım etmek için kullanacağım. İlk olarak, tabii ki insanların, çocukların hayalleri çok önemli. Elimde olan tüm imkanları onlar için kullanacağım. Saha dışında yardımsever davranışlarda bulunmak için elimden geleni yapacağım. Birçok çocuğun gülüşünü yeniden kazandırabileceğimiz kanaatindeyim” dedi.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.