MüzikMüzik Haber

Dünyaca Ünlü Grubun Konser Geliri Depremzedelere

Johnny Depp, Alice Cooper ve Joe Perry gibi dünyaca ünlü yıldızları kadrosunda barındıran Hollywood Vampires, 10 Haziran'da gerçekleşmesi planlanan İstanbul konserinin tüm gelirini depremzedelere bağışlayacak.

Hollywood Vampires, Johnny Depp, Alice Cooper ve Joe Perry gibi dünyaca ünlü yıldızları kadrosunda barındıran bir grup olarak biliniyor. Grup, 10 Haziran akşamı İstanbul Life Park’ta gerçekleştireceği konserle müzikseverlerle buluşacak. Bu etkinlik Neo Events ve Stellar organizasyonları tarafından düzenleniyor.

Hollywood Vampires, Türk hayranlarına deprem mağdurlarını unutmadıklarını belirten bir video mesaj gönderdi. Alice Cooper ve Joe Perry, video mesajlarında şu ifadelere yer verdiler: “Yıkıcı depremler birçok masum insanın hayatına mal oldu ve biz bu felaketlerin etkisini bir nebze olsun azaltmak istiyoruz. Bu nedenle ihtiyaç duyulan yardımın toplanmasına katkıda bulunmak amacıyla 10 Haziran akşamı İstanbul’da gerçekleştireceğimiz konserin tüm gelirini DEC (Disasters Emergency Committee) deprem yardım fonuna bağışladık. Siz de o gece bizimle birlikte olun.”

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.