EtkinliklerKonserVitrin

Dünyaca Ünlü Rapçi Wiz Khalifa İstanbul’a Geliyor!

Dünyaca ünlü rapçi Wiz Khalifa, 28 Haziran Çarşamba günü İstanbul'da konser verecek. Wiz Khalifa, Dropout Festival kapsamında rap müzik tutkunları ile KüçükÇiftlik Park'ta buluşacak.

Dünyaca ünlü rapçi Wiz Khalifa, 28 Haziran Çarşamba günü İstanbul’da konser verecek. Wiz Khalifa, Dropout Festival kapsamında rap müzik tutkunları ile KüçükÇiftlik Park’ta buluşacak.

Rap dünyasının süperstarı Amerikalı Wiz Khalifa, yeniden sahneye çıkacağı KüçükÇiftlik Park’ta, muhteşem canlı performansıyla genç rap severlerle bir kez daha buluşacak.

Wiz Khalifa konserinin öncesinde ise Türkçe rap müziğin en iyi isimlerinden Ceza, Motive ve ilerideki günlerde açıklanacak diğer sanatçılar sahnede olacak. KüçükÇiftlik Park’ta yapılacak Wiz Khalifa bilet fiyatları henüz yayımlanmamıştır. Wiz Khalifa konser bileti 20 Mart Pazartesi 11:00’da satışa açılacak. Wiz Khalifa İstanbul konseri biletleri için güncelleme yapılacaktır.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.