Müzikonair Duygu Atakan: Birinin Gözyaşı Üzerine Kariyer Kurmam, Kul Hakkı Yiyenin Boğazında Kalıyor | Müzikonair
RadyoUlusalVitrin

Duygu Atakan: Birinin Gözyaşı Üzerine Kariyer Kurmam, Kul Hakkı Yiyenin Boğazında Kalıyor

Geçtiğimiz haftalarda 22 yıldır yayın yaptığı Süper FM'den ayrılan radyo programcısı Duygu Atakan, dinleyicilerinin merakla beklediği yeni radyosuyla ilgili konuştu.

Geçtiğimiz haftalarda 22 yıldır yayın yaptığı Süper FM’den ayrılan radyo programcısı Duygu Atakan, dinleyicilerinin merakla beklediği yeni radyosuyla ilgili konuştu. Henüz yeni adresiyle ilgili net bir açıklama yapmayan ünlü radyo programcısı, ”Herhangi birinin gözyaşı üzerine kariyer kurmam” dedi.

İşte Duygu Atakan’ın açıklaması;

”Neredeyse 1 aydır yayın yapmıyorum. Ben hayat boyu herhangi birinin gözyaşı üzerine kariyer kurmamaya ant içmiş bir insanım. Gideceğim yere seçerken herhangi birisine zarar gelmeyeceği bir arkadaşımın gözyaşına sebep olamayacak şekilde gitmem gerekiyor. Hayattaki karmalara çok inanırım. Ben birinin gözyaşı olursam bir başkası da benim gözyaşım olacak. Buna göre seçimler yapmak istiyorum. Mutlu olacağım, kıymetimin bilineceği yerde yayın yapmak istiyorum. Sektördeki aktörler gibi böyle kanlı dövüşe girmek, bir koltuk uğruna birilerinin canını yakmak istemiyorum. Bazı arkadaşlarım ‘profesyonel düşün’ diyor ama ben bu kafada amatör kalmak istiyorum. Yaşayacağım her şeyi ego olarak da kariyer olarak da yaşadım. Kul hakkı yemek istemiyorum. Kul hakkı yiyenin boğazında kalıyor”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu