Müzikonair Duygu Atakan: “Reynmen’den Beklentiniz Neydi ki Anlamadım Ben!” | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Duygu Atakan: “Reynmen’den Beklentiniz Neydi ki Anlamadım Ben!”

Reynmen lakaplı fenomen isim Yusuf Aktaş, dün gece Uçankuş muhabirleri ile yaşadığı gerginlik sonrası karakolluk olmuştu.

Uzun bir süredir yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Aktaş’a bir tepki de Karnaval Medya Radyoları Müzik Direktörü Duygu Atakan’dan geldi.

Atakan, Twitter hesabından “Yahu arkadaşlar… Reynmen’den beklentiniz neydi ki anlamadım ben! Yani zaten kendisini eleştirenlere “Orooss..” diyen birinden ne bekliyorduk? Atomu parçalamasını mı? Adam meslektaşınıza hakaret etti sustunuz… Fenomen bu işimize yarar dediniz… Sustunuz…” yorumunda bulundu.

Aynı zamanda radyocuların yaşadığı duruma da sessiz kalmayan Atakan; “Sanatçısının şarkısı çıktığında radyocuları arayıp “bizim şarkıya desteğin çok önemli” diyen basın danışmanları, menajerler sanatçısının konserinde radyocuları 4.sıraya koyup bu adamı en ön sıraya oturttu! Benim radyocu arkadaşım da “vay arkadaş bu kim ki en önde” dedi!” yorumunda bulundu.

İşte O Paylaşımlar:

İlgili Haber: Reynmen Gazetecilere Saldırdı!.. İşte Görüntüler

author avatar
Seda Özdemir
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)