Müzikonair Duygu Atakan’ı Kızdıran Mesaj! Takipçisi Ağır İtham Etti | Müzikonair
RadyoUlusal

Duygu Atakan’ı Kızdıran Mesaj! Takipçisi Ağır İtham Etti

Sosyal medyayı aktif kullanan sevilen radyocu Duygu Atakan, radyocuları itham eden takipçisinin mesajına isyan etti.

Radyocuları “para karşılığında şarkı yayınlamalarıyla” yaftalayan takipçisine Duygu Atakan tepki gösterdi. Takipçisinin kimliğini gizleyerek mesajını paylaşan Atakan, “Delirmişsiniz hepiniz! Radyocuya ne sizin kaç liraya klip çektiğinizden!” sözleriyle seslendi.

duygu atakan takipçi radyo pr mesaj instagram

Atakan, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Artık şu paran varsa radyoda şarkını çalarlar salaklığından çıkın! Ben kendi adıma keşfetmem gereken herkesi keşfediyorum. Desteklediğim kimseyi de tanımıyorum. Kimse de bana ne para ne hediye gönderiyor. Bıktırdınız.”

Öte yandan “Sanatçılar da çıkıp ‘Kardeşim benim şarkım radyoda hediye gönderdim diye çalmıyor’ desin!” diyerek müzisyenlere çağrıda bulunan ünlü radyocu, “Eğer öyle olsaydı radyocuların hepsi zengindi. Ama değiliz neden çünkü işimizi layıkıyla yapmak için bir taraflarımızı yırtıp kimseye de kendimizi beğendiremiyoruz.” diyerek isyan etti.

duygu atakan takipçi radyo pr mesaj instagram

Başarılı radyocu, takipçisiyle özelden mesajlaştıktan sonra Instagram hesabından bir duyuru yayınlayarak ismini henüz duyurmamış müzisyenleri işini düzgün yapmayan radyo-PR’cılara karşı uyardı.

duygu atakan takipçi radyo pr mesaj instagram

duygu atakan takipçi radyo pr mesaj instagram

duygu atakan takipçi radyo pr mesaj instagram

author avatar
haberalani
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)