Araç çubuğuna atla
TilkiYazarlar

Ebru Gündeş’e Yazılan Şarkı Yanlışlıkla Demet Akalın’a Giderse…

Babutsa yeni bir şarkıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Özkan Meydan tarafından yapılan şarkı için okumalar devam ediyor. “Yanayım Yanayım” ile 2009 yılında üç kişiyle piyasaya giren Babutsa, sonrasında iki kişi devam etmeye karar vermişti.

“Bu Tarz Benim” adlı moda programıyla tanınan Tuğçe Ergişi şarkıcılığa hazırlanıyor. Babalar gününe özel bir şarkıyla müzik dünyasına adım atacak olan Ergişi, İskender Paydaş prodüktörlüğünde hazırlıklarına devam ediyor.

Sözü Melda Gürbey, bestesi Hande Ünsal, düzenlemesi eşi Serkan Balkan imzalı yeni şarkısı için gün sayan Hande Ünsal, keyif ve sitem dolu bir şarkıyla geldiğini söyledi. Yönetmen koltuğunda Onur Sarsıcı’nın oturduğu klipte Ünsal, 6 farklı kıyafet giyecek.

3 yıldır albüm yayınlamayan Gülben Ergen yeni bir albümle geliyor!.. Albümündeki Sezen Aksu, Derya Uluğ ve Onur Mete şarkılarına çok güvendiğini söyleyen Ergen, “İnfilak” şarkısını da albümde yer alacakken dayanamayıp önceden servis ettiğini söyledi.

Reynmen, Demet Akalın, Enes Batur gibi isimlerin de çalıştığı Emre Şakar, Özkan Meydan ve Alican Özbuğutu ekibiyle şimdi de Mustafa Sandal çalışıyor!.. Sözü ve müziği Emre Şakar, düzenlemesi Meydan ve Özbuğutu imzalı şarkı için hazırlıklar devam ediyor!..

2012’deki “Aşk En Büyüktür Her Zaman” albümünün çıkışı olarak Onurr ve Alper Narman imzalı Drakula’yı seçince yapımcısı Polat Yağcı ile bu konuda ters düştü ki şarkı tutmadı. Yıllar sonra “Drakula beni çarptı.” diyerek itirafta bulunan İzel, piyasaya uzun ara vermesinin bir sebebi olarak da “Aşk En Büyüktür Her Zaman” albümünün çıkış şarkısı anlaşmazlığı olduğunu söyledi. Yapımcısının çıkış için seçtiği “Düşer O”yu kabul etmeyen İzel, Drakula’da ısrar edince Polat Yağcı bir süre İzel’e albüm yapmadı.

Of Of albümünün ikinci klibini söz ve müziği kendisine ait Sakıncalı şarkısına çeken Gülşen, klipten memnun kalmamıştır. Ancak Murad Küçük yönetmenliğinde çekilen klibi hayranlarının beğendiğini dile getirmiştir.

Ayşe Hatun Önal’ın seslendirdiği Güm Güm adlı şarkının ilk kıtasını yazan ünlü şarkıcı, yıllarca şarkının devamını getirememiş ve şarkıyı Onurr ve Alper Narman ikilisine teslim etmiştir. Nakaratı yazayan ikili şarkıyı tamamlamıştır. Tamamlanan şarkıyı kendi sesinde hayal edemeyen Ayşe Hatun Önal, Güm Güm’ü bir şarkıcı arkadaşına vermiştir. Sonrasında şarkının farkına varan Önal, arkadaşından şarkıyı geri isteyerek Güm Güm’ü tekli olarak çıkarmaya karar vermiştir.

Ayla Çelik, sözü Hakkı Yalçın, bestesi kendisine ait olan Ağlar O Deli şarkısını Ebru Gündeş’e yollayacakken yanlışlıkla Demet Akalın’a atmıştır. Eşiyle ayrı olduğu dönemde gelen şarkıda kendini bulan Akaln, şarkıyı albüme koymuştur.

Tilki | MüzikOnair

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.