Müzikonair Ebru Gündeş’ten Üst Üste İki Konser | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ebru Gündeş’ten Üst Üste İki Konser

Türk müziğinin güçlü sesi Ebru Gündeş hafta sonu, Bodrum Gündoğan’daki Bvs Bosphorus Otel içerisinde yer alan Günay Restaurant’da üst üste iki konser verdi. Sosyal mesafe kurallarına uygun hazırlanan alanda, başarılı yorumcuyu iki gecede bin 200 kişi dinledi. İlk kez 2020 yılbaşında kullandığı 4 tarafı LED’lerle kaplı sahnesine Zuhair Murad imzalı tulumuyla çıkan Gündeş, iki konserde de repertuvarı ve sahne şovuyla sevenlerini kendine hayran bıraktı.

Bir Ebru Gündeş Klasiği

Hemen her konserinde, dinleyicileri arasında sanat ve sosyete camiasından önemli isimleri  de ağırlayan Ebru Gündeş’i dinlemeye gelen arasında Öznur-Burak Yakın, Esra-Fatih Öztürk, Mete Vardar, Levent Kızıl, Selin İmer – Mustafa Ceceli, Şafak Sezer-Esra Sezer, Melda Aksu, Zeynep Yılmaz, Abdullah-Hülya Avcı, İzzet-Didem Antebi, Pınar Ayaydın, Derya Ayaydın, Murat Talay, gibi cemiyet ve sanat dünyasından bir çok isim yer aldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)