Müzikonair Ebru Polat: Devlet Bahçeli Beni MHP’den Vekil Adayı Yapmak İstemişti! | Müzikonair
GündemSosyal

Ebru Polat: Devlet Bahçeli Beni MHP’den Vekil Adayı Yapmak İstemişti!

Ebru Polat, 'Al Sana Haber' programında yaptığı açıklamada Devlet Bahçeli'nin kendisini MHP'den vekil aday adayı yapmak istediğini ancak reddettiğini iddia etti.

Ebru Polat, ‘Al Sana Haber’ programında yaptığı açıklamada Devlet Bahçeli’nin kendisini MHP’den vekil aday adayı yapmak istediğini ancak reddettiğini iddia etti.

Ebru Polat, ‘Al Sana Haber’ programında ilginç bir iddiada bulundu. Devlet Bahçeli ile anısını paylaşan Polat, kendisini sanatçı olması için Erol Köse’ye götüren kişinin de Bahçeli olduğunu öne sürdü.

Polat, yayında yaptığı açıklamada şu ifadeye yer verdi: “Sayın başkanımız sağ olsun beni MHP’den vekil aday adayı yapmak istemişti. O kadar büyük sorumluluk alamayacağımı söylemiştim. Hatta beni Erol Köse’ye getiren de sayın başkanımızdır. ‘Bak bu kızımız sanatçı olmak istiyor, yardımcı ol’ diye götürdü. Erol köse bilir, şahittir buna”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)