Müzikonair EBRU POLAT VE TUĞBA ÖZAY KAVGA MI ETTİ? | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

EBRU POLAT VE TUĞBA ÖZAY KAVGA MI ETTİ?

Güzel şarkıcılar Tuğba Özay ve Ebru Polat’ın kavga ettiği yönünde çıkan haberlere ünlü şarkıcılar sitem etti!..

Öncelikle bugün gazete ve internette yer alan haberi yayınlıyoruz :

“İstanbul Maslak’ta bir mekanda aynı gün mekanda sahne alan şarkıcılardan sahneye ilk çıkan isim Tuğba Özay oldu. Konsere geç kalan Özay, 02.00’de hayranlarıyla buluşunca Ebru Polat’ın sahnesi de ilerleyen saatlere sarktı.

Medyaradar’ın haberine göre, bir saat performans sergileyip kulise geçen Özay’dan sonra sahne sırası gelen Ebru Polat, mekanın boşalmaya başladığını görünce çıldırdı.

Ebru Polat, kuliste gördüğü Tuğba Özay’a “Senin yüzünden müşteri kalmadı. O muhteşem sesinle mekanı boşalttın” diye isyan edince ikili birbirine girdi. Yumruk yumruğa kavgaya tutuşan iki güzel şarkıcıyı mekanın görevlileri güçlükle ayırdı. Ebru Polat da saat 03.30’da çıktığı sahneden yarım saat sonra inerek evinin yolunu tuttu.”

TUĞBA ÖZAY VE EBRU POLAT AÇIKLAMA YAPTI!..

Haberler üzerine ünlü şarkıcılar Ebru Polat ve Tuğba Özay, haberin tamamen hayal ürünü olduğunu ve gerçeği yansıtmadığını dile getirdiler.

İşte o açıklamalar!..

EBRU POLAT : “Yuh tuğba özay ve ben kavga etmişiz hemde yumruk yumruğa.Daha neler? Hayal ürünü haber yapmasanız olmazmı artık!! Valla üzücü bu kadarı.. Sabah hem tuğba hemde ben haberi yalanlamamıza ragmen bazı gaztelerin ısrarla haberi yapma isteği taktire şayan, kendimden süphe duydum.”

TUĞBA ÖZAY : “Hakkımda çıkan haberler hayal ürünü ve uydurma. Ne kadar yakışıksız ve çirkin bir haber.Geçtiğimiz günlerde felç olduğumu iddia ettiler; o da yalandı. Şimdi de yumruk yumruğa kavga haberi çıktı. O gün Ebru Hanım ile de aynı kulisi paylaştık. Sahneden inince de Ebru Hanım ile vedalaşıp, iyi sahneler diledim ve gittim. İnanılır gibi değil. Ebru Hanım gayet güler yüzlü…Bırakın kavga etmeyi aramızda sözlü bir tartışma bile geçmedi. Birbirimize mutlu yıllar diledik…”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)