Müzikonair Ebru Yaşar: Kanalı Değiştiririm, Çocuklarıma İzletmem | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Ebru Yaşar: Kanalı Değiştiririm, Çocuklarıma İzletmem

Ebru Yaşar, bu aralar yeni şarkısının klibi ile gündemden düşmeyen Aleyna Tilki'yi eleştirdi.

Skandallar prensesi Aleyna Tilki, çıkarttığı son şarkısı “Take It or Leave It” şarkısı ile eleştiri oklarının hedefi olmaya devam ediyor. Bir açıklama da Ebru Yaşar’dan geldi.

Tilki’nin iç çamaşırıyla yatak odasında dans ettiği ve motorun üzerinde eteğini çıkardığı sahnelerin yer aldığı şarkı klibi, ilgi odağı oldu. Klibindeki müstehcen görseller nedeniyle müzik sektöründe bir kesimin eleştirisini alan Aleyna Tilki’yi Gülşen destekliyor ancak büyük bir kesim de eleştiriyor.

Geçtiğimiz günlerde Cüneyt Özdemir’den  “İyi bir ses, berbat bir şarkı, beter bir klip!” eleştirisi alan Tilki, “İnsanların potansiyelini limitlemeyin artık” diyerek cevap vermişti. Tecrübeli prodüktör Erol Köse de Aleyna Tilki’yi eleştiri yağmuruna tutmuştu.

Şarkıcı Ebru Yaşar da Aleyna Tilki’nin klip tartışmasına dahil oldu. İş insanı Necat Gülseven ile evliliğinden Hasan Poyraz ve Ebru Su adında iki çocuğu olan 44 yaşındaki sanatçı, genç şarkıcı Tilki’yi eleştirdi.

Nişantaşı’nda görüntülenen Ebru Yaşar muhabirlerin sorularını cevapladı. Ebru Yaşar, “Çocuklar görünce, ‘Niye böyle çıkmış?’ diye soruyor. Yanlış bulduğum görüntülerde kanal değiştirir, onlara izletmem!” dedi. Yaşar, ünlüler dünyasında uzun süredir konuşulan kadın şarkıcıların iddialı sahne kıyafetleriyle ilgili sorulara ise “Seyirciye şık görünmek gerek. Herkesin kendi zevki, saygı duyuyorum. Kim, nasıl isterse öyle giyinebilir ama ben o şekilde sahneye çıkamam.” dedi.

Son olarak “Bu dönemde seksapalite biraz daha fazla ön planda ama bence öncelik şarkılarda olmalı” cevabını verdi ve sözlerini noktaladı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu