EkranSosyalVitrin

Ece Erken ve Bircan Bali’nin “Celal Şengör” Gafı Olay Oldu

Söylemezsem Olmaz programının sunucuları Ece Erken ve Bircan Bali'nin jeoloji profesörü Celal Şengör hakkında yaptığı gaf çok konuşuldu.

Beyaz TV, son günlerde yanlış habercilik yapmasıyla gündeme geliyor. Sosyal medyanın gündeminde bu kez Beyaz TV’nin “Söylemezsem Olmaz” programı sunucuları Ece Erken ve Bircan Bali’nin yaptığı gaf çok konuşuldu.

Beyaz TV’de yayımlanan “Söylemezsem Olmaz” programında geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Bilal Göregen’in montajlanmış görüntüleri gerçek sanılarak Erdoğan’a övgüler dizilmişti. Bu büyük gafın ardından sosyal medyada programın geçen yıla ait görüntüleri tekrar gündeme getirildi.

Ece Erken ve Bircan Bali’nin jeoloji profesörü Celal Şengör hakkında “Sağlık Bakanlığı’nın bunu doktorluktan alması gerekir” demesi sosyal medya gündemine oturdu. Ünlü profesörü doktor sanarak Sağlık Bakanlığı’na seslenen sunuculardan Bircan Bali “Biz hoca diyorsak birilerine ya da ciddiye alıp televizyona çıkartıyorsak ne konuştuğunuzu bilmeniz lazım. Biz burada magazin konuşurken bile 40 kere düşünüyoruz” dedi.

O anlar Twitter’da defalarca kez paylaşıldı. Pek çok kişi sunucuları topa tuttu.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/PgPIV
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.