EkranSosyal

Ece Erken’den Şok Karar… İstifa Etti!

Ünlü sunucu Ece Erken, dün sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun evinin önündeki arabanın aynalarını kırmasıyla gündeme gelmişti.

İlgili Haber: Ece Erken Gece Yarısı Sevgilisinin Arabasına Saldırdı

Henüz eşiyle boşanma aşamasında olan avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşayan Ece Erken, görüntülerdeki şahsın kendisi olduğunu doğruladı. “Bunlar çok eski görüntüler. Hatta o aracın sahibiyle o görüntüleri daha sonra birlikte izleyip güldük” diyen Erken’in sunduğu magazin programı Söylemezsem Olmaz’a sevgilisi konuk oldu.  Mahmutyazıcıoğlu katıldığı programda olayla ilgili şöyle konuştu:

“Günah keçisi aranıyorsa burda suçlu benim. Ben kimsenin üzülmesini kırılmasını istemiyorum. Ben bir yerde yakalanmadım. Bu saatten sonra kimseye hesap vermek zorunda değilim. Bana saldırmak prim yapmaz. Bu yüzden Ece’ye saldırıyorlar. Dün olmuş bir şey değil bu eski bir görüntü. Gülüp geçtiğim bir şey benim. Pişman değilim, arkasındayım”

Öte yandan Erken ise programdan istifa ettiğini “İstifa etmem istenmedi. Ama benim tatile ihtiyacım var. Ben hiçbir zaman üçüncü şahıs olmadım. Şu saatten sonra kim ne konuşursa konuşsun, Şafak’ın da dediği gibi gaddarlık yapar. Şafak gereken cevabı kanunen verir” sözleriyle açıkladı.

Gelişmeleri Müzik Onair’dan takip edebilirsiniz.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.