EkranSosyal

Ece Erken’den Ünlülerin Tepkilerine Cevap: “Allah Düşmanın Namuslusunu Versin”

Ünlü sunucu Ece Erken geçtiğimiz günlerde evli bir avukatla ilişkisiyle gündeme gelmiş ve konuyla ilgili “Ortada ne gizli ne de yasak bir şey yaşıyorum. Biz zaten birlikteliğimizi ortada yaşıyoruz” demişti.

İlgili Haber: Ece Erken’in Evli Avukatla Görüntüleri Sonrası Gerçekler Ortaya Çıktı

Erken’in konuyla ilgili açıklaması yeterli olmadı ve sosyal medyada pek çok kişi Erken hakkında olumsuz yorumlar yaptı. Bu durum karşısında başarılı sunucu Instagram hikayesinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer vererek öfkesini dile getirdi:

“Bir tarafta cinsiyetini bilmediğim; ne gay ne erkek biri, bir tarafta tapeleri olan bir kadın, bir tarafta sürekli ana avrat düz giden ve dinle dalga geçen geçmişi kabarık biri. Bana laf söyleyenlere bak… Allah düşmanın namuslusunu, şereflisini versin”

Erken, bu sözlerle Kerimcan Durmaz, Gülben Ergen ve Reynmen’e göndermede bulundu. Ünlü sunucu daha önce eşiyle olan davası yüzünden Gülben Ergen’e, ezana hakaret ettiğini düşündüğü için Reynmen ile ve müstehcen görüntüleri sonrası Kerimcan Durmaz’a sert tepki göstermişti.

Öte yandan Erken’in evli birisiyle gündeme geldiği yönünde yapılan haberlere karşılık Kerimcan Durmaz “Bugün bir haber gördüm sus! Beter olacaksın! Şey dermişim yuva yıkanın yuvası olmaz aşkım” yorumunda bulunmuştu. Reynmen ise “Benim geçmişimde ne var? Ben bir operasyonda mı yakalandım, yasaklı madde mi kullandım, evli bir adamla mı çıktım?” sözlerini paylaşarak Erken’e göndermede bulunmuştu.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/xpcWY
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.