Ece Erken'e "Evrakta Sahtecilikten" Suç Duyurusu! -
EkranSosyal

Ece Erken’e “Evrakta Sahtecilikten” Suç Duyurusu!

Geçtiğimiz haftalarda evli olduğu halde avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşadığı haberleriyle gündeme gelen ünlü sunucu Ece Erken, bu kez paylaştığı belgenin sahte olmasıyla gündeme geldi.

Önce sunuculuğunu yaptığı “Söylemezsem Olmaz” adlı magazin programından ayrılan ardından da “Bu süreç bana ağır geldi ve ayrıldım. Herkese mutlu olmasını diliyorum” diyerek Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilişkisini sonlandıran Ece Erken, yeni bir haberle gündeme geldi.

Mahmutyazıcıoğlu’nun kendisine verdiği boşanma belgesini de paylaşan Erken’in paylaştığı belgenin sahte olduğu iddia edildi. Konuyla ilgili ünlü sunucu şu açıklamayı yaptı:

“Bana verilen ve inandığım belgeyi (boşanma davası) paylaşıyorum. Eğer sahte bir belgeyse vicdanlarıyla herkesi başbaşa bırakıyorum. Ortada şiddetli geçimsizlikten açılan bir dava, elimde ‘boşandılar’ belgesi ve tüm ailenin, hanımefendinin öz kardeşinin bile yakinen bildiği bir ilişki vardı.

Davada 800 bin dolarlar istenirken, benim basına yansımamla milyon dolara çıkmıştır. Zaten ‘boşandılar’ diye elimde belge olduğundan ve sonradan maddi açıdan itiraz edildiğini bilmediğim bir süreçte çok üzüldüm ve çok yıpratıldım.

Geçen hafta ağabeyi Celal ve Şafak ile Bodrum’da yemek yedik. Yalıkavak’taki evini kurduk. Dava tamamen sonuçlanınca çocuklarla orada yaşamayı düşündük. Ama bu süreç bana o kadar ağır geldi ki, yakınlarımın bildiği üzere kendisinden ayrıldım.

Kimsenin yuvasında gözüm olmadığı gibi, kimsenin mutsuzluğu, mutluluğum olamaz… Herkese mutlu olmasını diliyorum. Ve son olarak bana verilen ve inandığım belgeyi paylaşıyorum. Eğer sahte bir belgeyse vicdanlarıyla herkesi baş başa bırakıyorum.”

Ancak Burak Bayram Yaman, belgenin sahte olduğunu öne sürerek Erken hakkında suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı. Yaman, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Ece Erken sahte evrak paylaşarak, evrakta sahtecilik suçu işlemektedir” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)