Ana Sayfa » Keyif » Ekran » Ece Erken’in Evli Avukatla Görüntüleri Sonrası Gerçekler Ortaya Çıktı

Ece Erken’in Evli Avukatla Görüntüleri Sonrası Gerçekler Ortaya Çıktı

oduller-reklam-banner

Ece Erken, evli bir avukat olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşadığı haberleriyle magazin gündemine bomba gibi düştü.

Hürriyet Gazetesi Kelebek eki yazarı Mehmet Üstündağ’ın haberine göre ünlü sunucu Ece Erken, Fikret Orman döneminde Beşiktaş Spor Kulübü’nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliğini gerçekleştiren avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile 1 yıldır aşk yaşıyor.

Ece Erken’in Evli Avukatla Görüntüleri Sonrası Gerçekler Ortaya Çıktı

DAVA AÇILDI AMA…

15 yıldır evli olan, iki çocuk babası Mahmutyazıcıoğlu’nun yasak aşkını öğrenen eşi ise kendisinden boşanmak istediğini dile getirdi. Bunun üzerine 13 Şubat’ta UYAP bilişim sisteminden dava açan Mahmutyazıcıoğlu, evden ayrılarak teknesine yerleşti.

Göstermelik olarak açıldığı iddia edilen davayı, Mahmutyazıcıoğlu Erken’e 14 Şubat hediyesi olarak vermişti. Hatta ikilinin Sevgililer Günü’nü birlikte Galvin’de ve Gizli Kalsın’da geçirmesi sosyal medyada paylaşılan bir video ile ortaya çıkmıştı.

Ece Erken’in Evli Avukatla Görüntüleri Sonrası Gerçekler Ortaya Çıktı

Öte yandan avukatın Erken’e yaptığı “14 Şubat jesti”nin Erken’i oyalamak için olduğu ve avukatın eşine geri dönmenin yollarını aradığı iddia ediliyor.

ECE ERKEN İTİRAF ETTİ

Ece Erken daha önce de iş insanı Nazım Torbaoğlu ile görüntülenmiş ancak Torbaoğlu “Ece evli olduğumu bilmiyordu” demiş ve konu kapanmıştı.

Yeniden evli birisiyle gündeme gelen ünlü sunucu yaşadığı son durumla ilgili “Ortada ne gizli ne de yasak bir şey yaşıyorum. Kısa bir zaman öncesine kadar sizlerle de paylaştım. İlişkimi çalışma arkadaşlarımdan aileme kadar herkes biliyor. Biz zaten birlikteliğimizi ortada yaşıyoruz” diyerek aşkını itiraf etti.

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir