MüzikMüzik Haber

Ece Gürsel Pop Müziği Eleştirdi: ‘İğrenç..’

Ece Gürsel, dün katıldığı Müzik Onair Instagram canlı yayınında ‘Koronavirüs bana göre bu ayın sonu gibi rahatlar. Bu süreç tüm dünya için bir anlamda iyi oldu. Herkes kendi iç dünyasına dönme fırsatı buldu. Ben zaten normalde de izole yaşayan bir insanım’ dedi. Ünlü şarkıcı ve oyuncu ayrıca evde olan insanlara dizi ve film önerilerinde bulundu.

Özel hayatına ilişkin konuşan Ece Gürsel, ‘Evlilik bana göre değil’ diyen Gürsel, ‘Benim ilişkilerim hep uzun sürmüştür ama evlilik kelimesi beni hep korkutmuştur’ dedi.

‘Yapımcılar Pop Müzik Diye Tutturmuş’

Ece Gürsel, yeni projelerinden de bahsetti. ‘Sahne hayatım bitmedi tabiki devam edeceğim. Ben yeni bir single hazırlığı içerisindeydim. Ama bu olaylardan dolayı olmadı’ dedi. Arayı epeyce açtığını dile getiren ünlü şarkıcı, ‘Sahne hayatım çok yoğundu. Bundan sonra yapacağız’ diye devam etti. Kendisine gelen soruları da yanıtlayan ünlü şarkıcı, ‘Akustik albüm yapacak mısın?’ sorusuna şöyle yanıt verdi;

”Ben hayatımda bir defa istediğim müziği yaptım. Akustik albüm hiç düşünmedim. Yapımcılar buna sıcak bakmazdı. Adamlar rock iş yapmaya bile sıcak bakmadı. Onlar tutturmuş iğrenç pop müzikler, cıstak cıstak. Hep aynı. Bir ara rap furyası geliyor. O kadar sıkıldım ki sektörün bu çiğliğinden.”

İyi bir müzik eğitimi aldığını ifade eden Ece Gürsel, ‘Ben çok çalışkanım ve iyi şarkı söylüyorum’ diye konuştu.

İşte o yayın;

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu