Müzikonair Ece Mumay’ın Büyük Pişmanlığı: Eserlerim Çöpe Gitti! | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Ece Mumay’ın Büyük Pişmanlığı: Eserlerim Çöpe Gitti!

Ece Mumay, ''Şarkı verdiğim herkese pişman oldum'' sözleriyle dikkat çekti.

Şarkıcı Ece Mumay, Danla Bilic’in YouTube kanalındaki bir videosuna konuk olarak katıldı. Ece Mumay, ”Şarkı verdiğim herkese pişman oldum. Bundan sonra da yemin ettim. Kendi beğendiğim tavrı, şarkı söyleyişi yoksa asla vermeyeceğim. Eserlerim çöpe gitti. Kendim yapsam daha mantıklı” açıklamasını yaptı.

‘Galaksi’ ve ‘Peri’ şarkılarıyla müzik piyasasındaki iddialı yükselişini sürdüren ünlü şarkıcı, ”TikTok şarkı çıkardığımız dönem gerçekten çok önemli. Artık şarkıların büyük ölçüdeki PR’ı TikTok’ta yürüyorum. Ben kendim zaten kendi şarkımın videosunu çekiyorum. Fenomen peşinden koşmuyorum. Bana bile geliyor. Bu şarkıyı TikTok’ta çeker misin? diyorlar” ifadelerine yer verdi.

İlgili Haber: Ece Mumay Güney Kore’yi Kasıp Kavurdu

Ece Mumay’ın müzik listelerini kasıp kavuran ‘Peri’ isimli şarkısı Güney Kore’de de en çok dinlenen Türkçe şarkılar arasına girdi.

Güney Kore’nin ilgiyle takip edilen Arirang TV’nin K-Pop CON-TOUR takımına seçilen Ece Mumay, canlı yayına katıldı. Her bölümde farklı ülkelere odaklanan müzik programı Simply K-Pop CON-TOUR’da bu hafta Türkiye ziyaret edildi. Türkiye yüzü olarak ise son yılların yükselişteki ismi Ece Mumay seçildi. Ünlü popçu, canlı yayında K-pop grubu BTS’nin ‘Butter’ şarkısını canlı performansıyla söyledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)