Ece Ronay Davayı Kazandı! -
MüzikMüzik Haber

Ece Ronay Davayı Kazandı!

Ece Ronay, "Söylemezsem Olmaz" isimli magazin programına açtığı davayı kazandı.

Bir dönem, Mehmet Ali Erbil’in kendisini taciz ettiği gerekçesiyle magazin gündemine bomba gibi düşen ve uzun bir süre magazin kanallarında konuşulan Ece Ronay, süreç devam ederken birçok isme “kişisel haklara saldırı” nedeniyle dava açmıştı.

Bu davalardan biri de “Söylemezsem Olmaz” isimli magazin programınaydı. Youtube’da kişilik haklarına saldırı niteliğinde Ronay, yakın arkadaşı Av. Yeni aracılığı ile erişim engeli talebinde bulunmuştu. Ronay, dün gece yayınladığı hikayede Sulh Ceza hakimliğinin verdiği kararı sosal medya hesabında açıkladı.

Ece Ronay, “Sulh Ceza Hakimliği’nin vermiş olduğu karar neticesinde ‘Söylemezsem Olmaz’ kanalına ait benimle ilgili olan 12 videonun 7 tanesine hakaret içerdiği sebebiyle erişim engeli getirilmiştir” dedi.

Ronay, bazı videoların hala durduğunu söyleyerek o videoların da kalkmasını kalkmazsa hukuki süreci devam ettireceğini açıkladı.

İŞTE O PAYLAŞIM

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)