Müzikonair Ece Ronay: Kimsenin Saçma Özrünü Kabul Etmiyorum | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Ece Ronay: Kimsenin Saçma Özrünü Kabul Etmiyorum

Ünlü sunucu ve şovmen Mehmet Ali Erbil mahkemelik olduğu Ece Ronay'ın nişanlısı Mehmet Bilir ile bir video paylaştı.

Şarkıcı Ece Ronay’ın, klibinde rol alan Mehmet Ali Erbil’in kendisine gönderdiğini iddia ettiği ses kayıtlarını ve mesajlarını ifşa etmesiyle başlayan ve magazin gündemine bomba gibi düşen olayla ilgili yeni gelişmeler yaşandı.

Ünlü şovmen, “Mehmet kardeşim Ece Ronay’ın nişanlısı. Ben onun nişanlı olduğunu bile bilmiyordum. Mehmet’i olayları kapalım, üstünü örtelim diye davet ettim. Çünkü hem kamuoyu, hem biz, hem de o taraf çok rahatsız oldu. O da beni kırmadı, davetimi kabul etti geldi ve yemeğimi yedi” dedi.

‘Mehmet Ali Bey Yılların Kurdu’

Ece Ronay ise sosyal medya hesabından “Ben kimsenin böyle saçma bir özrünü kabul etmiyorum. Mehmet Ali Bey yılların kurdu, bizim Mehmet de saf. Kandırıp kullanmış olmalı diye düşünüyorum. Nişanlım Mehmet’in nazik barış teklifini de sonuna kadar reddediyorum” açıklamasını yaptı.

İlgili haber: Ece Ronay Mehmet Ali Erbil’den Şikayetçi Oldu

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)