GündemSosyalVitrin

Ece Ronay’ın, Zayıflama Ürününü Eleştiren Diyetisyeni Tehdit Ettiği Öne Sürüldü

Ece Ronay, Babyshake ismini verdiği zayıflama tozunu piyasaya sunmuştu. Bu ürünün Sağlık Bakanlığı onaylı olup olamayacağını inceleyen diyetisyeni tehdit ettiği iddiaları ise gündeme bomba gibi düştü. 

Ece Ronay, Babyshake ismini verdiği zayıflama tozunu piyasaya sunmuştu. Bu ürünün Sağlık Bakanlığı onaylı olup olamayacağını inceleyen diyetisyeni tehdit ettiği iddiaları ise gündeme bomba gibi düştü.

Ece Ronay’ın Ürünü Sağlık Bakanlığı’nın Kapısından Geçemez 

Ece Ronay, zayıflama ürününün Sağlık Bakanlığı onaylı olduğunu öne sürmüştü. Ancak tartışmaların odağındaki diyetisyen, paylaştığı videoda ürünü incelemiş ve bunun doğru olamayacağını belirterek şu ifadelere yer vermişti: “Ürünün Sağlık Bakanlığı onaylı olduğunu söylüyorsunuz ancak Sağlık Bakanlığı’nın kapısından girmeyecek bir üründen bahsediyoruz. Tarım ve Orman Bakanlığı’nın takviye edici gıdalarına giriyor ürününüz. İçindekiler bölümünü yazmışsınız ancak öylesine yazmışsınız. L-carnitine’den kaç gram var? Hiçbir fikrimiz yok. Pazarlama aşamasında Sağlık Bakanlığı’nın yayınladığı mevzuata uygun olmayacak beyanlarda bulunuyorsunuz”

Ailemi Tehdit Ettiler! 

Diyetisyen Elifnur Erşahin, bu paylaşımdan sonra Ece Ronay ve eşi Mehmet Bilir tarafından tehdit edildiğini iddia ederek, “Az önce babamı arayarak dövmekle, ağzını yüzünü kırmakla tehdit ettiler. Bizim kendi yöntemlerimiz var, biz hukuka başvurmayız dediler. Ailecek şu an tehdit altındayız. Yaptığım tek şey birinin ürününü incelemek. Kişiye hakaret yok, bizlere karşı tehditler ve hakaretler var. Ece Ronay, çalıştığım yeri aradı. Canlı yayında köpek gibi o paylaşımı silecek’ dedi. Dört saat sonra eşi tarafından aranıp tehdit edildim. ‘Yok mu bir baban, abin, eşin? Sen benim muhattabım değilsin’ dedi. ‘Benim avukatla işim olmaz, 30 yaşındayım’ dedi. ‘Ben o işe 15 milyon yatırdım, karşılığını almazsam kötü olur’ dedi. Ürün satın aldığınız kişilere bakar mısınız? Ben bir şey yapmıyorum, ürünü eleştiriyorum. Babamı arayıp, dövmekle tehdit etti. Bana ya da aileme bir şey olursa kimler tarafından olduğunu bilin istiyorum” Diyetisyen, ünlü çift hakkında suç duyurusunda bulunduğunu da açıkladı.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.