MüzikMüzik Haber

Ece Seçkin Olayında Yeni Gelişme! “Biz Ece Seçkin Demedik…”

Geçtiğimiz günlerde Hürriyet gazetesi köşe yazarı Cengiz Semercioğlu köşesinde Yalova Çınarcık’ta yaşanan bir olayı kaleme almış ve Deniz Feneri adlı özel plajda Ece Seçkin ismi ile ona benzeyen bir hanımefendinin sahne aldığını yazmıştı.

Bu yazıdan sonra Ece Seçkin’nin adını kullanan kişiyi mahkemeye vereceği haberleri medyada yer aldı.

Deniz Feneri adlı özel plajın sahibi Ufuk Uğur Ertaş ile o gün sahne alan şarkıcı Mehmet Çevik konuştu ve iddiaları reddetti.

Sosyal medyada yapılan açıklamada durumun göründüğü gibi olmadığını ifade eden Ufuk Uğur Ertaş ve Mehmet Çevik, sahneye çıkarılan kişiyi gerçek Ece Seçkin olarak anons etmediklerini ve sadece mizah yaptıklarını açıkladı.

İşte o açıklamalar;

Birazdan benimde söyleyeceklerim var… Kalemine sağlık Sevgili DENİZ FENERİ Patronu UĞUR ABİM…

Mehmet Çevik Official (@cvkmehmet)’in paylaştığı bir gönderi ()

Çıkan ve yazılan tüm haberler yalandır. Çok susmak istedim, yaptığım işi magazinleştirmek istemedim ama kendileri sadece bizlerin eğlence maksatlı yaptığımız olayı büyütüp bu kadar çirkinleştirerek kaleme almaları hepimizi üzdü. Bu işte o kadar profesyoneller ki yaptıkları magazin haberlerinde hiçbirimizin adı geçmiyor. Çünkü biz suç işlemedik, biz yalnış birşey yapmadık. Biz kimsenin hakkını yemedik. Kimsenin adını kullanarak mekan-beach doldurmadık. Biz konuşulan şarkıcının biletlerini satmadık. Hiçbir yerde hiçbir şekilde adını kullanarak maddi bir kazanç elde etmedik. O gün o beach e gelen herkes bizleri, beni, sahne alıcağım mekan DENİZ FENERİ’ni sevdikleri için geldiler. Ben sadece dj kabininden ve insanların içinde kendi şarkılarımı seslendirdim. Bana ait olmayan diğer çalan şarkılarda da eller havaya deyip insanları eğlendirdim. Espiriler yaptım taklitler yaptım. Bir arkadaşımız o bahsedilen şarkıcıya benziyor diye dj kabinine aldık. Kendiside mutlu olsun, sevinsin diye onuda etiketledik.Kötü bir niyet yada ortada sahtekarlık olsa hiç etiket yapar mıyız? Tamamen o gün doğaçlama gelişti. Showumun bir parçası oldu. Ama onlar çok akıllıca süsleyip püsleyip magazine servis ettiler… Yok sanatçı gelen teklifleri kabul etmiyormuş, kendisi Yunanistan’ın Meis adasında paddle board yapıyormuş. Söylesenize bana hangimiz boşken işimiz yokken teklifleri değerlendirmiyoruz. Bana organizatör demişler. Okadar belliki hatırla bu yalan haberi servis ettirmeniz. Kopyala yapıştır. Çünkü gerçek gazeteci araştırır, okur,bilgi edinir. Herşeyi yazmaz,kaleme dökmez. Ben ne bir dj im ki öyle bir yeteneğim yok. Yanımdaydı dj. Ben sadece show ve şarkılarımı sergiledim. Nede organizatörüm. Ben bu işe gönül vermiş, bedeller ödemiş, hayatımdan fedakarlıklar etmiş, tek başına 3 single 4 klip çekmiş. Senelerce terimin son damlasına kadar çalışıp şehir şehir koşturmuş. Bunların hepsini yaparken gerçek dinleyici kitlesi edinmiş, dostluklarıyla mesleğini harmanlamış bir canlı performans şarkıcısıyım. Benim dinleyicim, beni tanıyan hiç kimse sizin bu yaptığınız haberlere inanmaz. Çünkü beni en iyi onlar tanır,sahnemi en iyi onlar bilir. MÇ

Mehmet Çevik Official (@cvkmehmet)’in paylaştığı bir gönderi ()

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu