Müzikonair Ece Seçkin’in Makyajsız Hali!.. | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ece Seçkin’in Makyajsız Hali!..

Genç şarkıcı Ece Seçkin, makyajsız halini merak eden takipçilerine  sonunda sosyal medya hesabından cevap verdi.

Makyajsız fotoğrafını paylaşan Seçkin, “Uzun zamandır “yiyorsa makyajsız halini paylaş” gibi yorumlar alıyordum.Bence bir kadının en önemli makyajı yüzündeki gülümseyiş ve gözlerindeki pırıltıdır. Beyler size söylüyorum, bir kadının kaşını, kirpiğini, boyunu, kilosunu dert edip onları incitmeyin… Bırakın kadınlar gülümsesin, gözleri ışık saçsın… Kızlar size zaten bir şey söylememe gerek yok, durumu biliyorsunuz.” notunu düştü.

İşte o paylaşım;

Uzun zamandır “yiyorsa makyajsız halini paylaş” gibi yorumlar alıyordum.Günlük hayatımda çok makyajlı gezen biri değilim ama instagram’ı genelde sahne ve kulis fotoğraflarımı paylaşmak amacıyla kullandığım için beni hep makyajla ve kocaman kirpiklerle görüyordunuz :) Bence bir kadının en önemli makyajı yüzündeki gülümseyiş ve gözlerindeki pırıltıdır ? Beyler size söylüyorum ? Bir kadının kaşını , kirpiğini , boyunu , kilosunu dert edip onları incitmeyin…Bırakın kadınlar gülümsesin , gözleri ışık saçsın…Kızlar size zaten birşey söylememe gerek yok , durumu biliyorsunuz ❤️? Alın size #nomakeup #nofilter ? Ayrıcaaaa sevgili @rifatyuzuak ‘ın kitabına isim veren #SilMakyajını sloganının altını elimin altındaki ennnn parlak highlight’la buradan çizmek isterim ! ?

Ece Seçkin (@eceseckin)’in paylaştığı bir gönderi ()

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)