GündemSosyal

Edib Çapanoğlu’nun Kişisel Gelişim Türündeki Yeni Kitabı Çok Yakında Raflarda!

Kişisel gelişim kitabı “Seninle Her şeye Varım Ben” ile büyük bir beğeni toplayan Edib Çapanoğlu, yeni kitabının hazırlıklarına da başladığını ifade etti.

Kişisel gelişim kitabı “Seninle Her şeye Varım Ben” ile büyük bir beğeni toplayan Edib Çapanoğlu, yeni kitabının hazırlıklarına da başladığını ifade etti. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Çapanoğlu, “Spor, kendimi bulduğum bir alan. Bu nedenle çok uzun süredir spor yapıyorum. Fakat son zamanlarda edebiyatın da ne kadar önemli olduğunu ve kendimi huzurlu hissetmemi sağladığını fark ettim. İlk kitabımı çıkardıktan sonra bu düşünceye çok daha fazla ikna oldum. Yazmak ve yaratım sürecine dahil olmak insanı çok mutlu ediyor. Ayrıca çok zor zamanlardan geçiyoruz. Türk insanı olarak yaşadığımız bu deprem felaketi, bizi derinden sarstı. Elbette normal yaşama dönmek çok zor. Fakat hem kendimize hem de başkalarına destekte bulunabilmek için toparlanma sürecine girmemiz gerekiyor. Bu tür durumlarda kitaplar en büyük destek sağlayıcılarımızdır. Ben de bu amaçlarla yeni kitabımın hazırlık sürecini başlattım.” ifadelerinde bulundu.

İlk Kitabı “Seninle Her Şeye Varım Ben” Büyük Beğeni Toplamıştı

İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giriş yapan Edib Çapanoğlu, şimdilerde ikinci kitabının hazırlıklarına başladı. Yeni kitabı hakkında açıklamalarda bulunan Çapanoğlu, açıklamalarında şu sözlere yer verdi: “Kişisel gelişim kitapları, insanın anlam arayışında çok büyük katkıda bulunuyor. Tabi ki bütün kişisel gelişim kitaplarını aynı kefeye koyamayız. Fakat bazıları gerçekten başucu kitabı olma potansiyeline sahip. Çünkü bu tür kitaplar insanı bir yolculuğa çıkarıyor. Ben de kendi yolculuğumu yeni kitabımla başlatmış oldum. Yol boyunca önümüze engeller çıkacaktır. Çünkü hayatın kendisi engellerle doludur. Dolayısıyla bu engelleri nasıl aşabileceğimiz konusunda bir ipucu vermek istedim. Her insanın engellerle baş etme şekli farklı olacaktır. Fakat yine de ortak bir noktada buluşmak mümkün.”

Yeni Kitabının Hazırlıklarına Başladı

Konuyla ilgili açıklamalarına devam eden Edib Çapanoğlu, açıklamalarını şu sözlerle noktaladı: “Yeni kitabım için oldukça heyecanlıyım. Umuyorum ki ilk kitabım kadar beğenilir. Sabır ve arzuyla çalışıyorum. Edebiyat dünyasının çok değerli olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle edebiyat içerisinde çok daha fazla yer almaya çalışacağım. Okurlarımın destekleri de bu noktada çok değerli. Onlara değerli yorumları adına çok teşekkür ediyorum.”

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.