Müzikonair Edis: ‘Bana Hiçbir Şey Olmaz’ | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Edis: ‘Bana Hiçbir Şey Olmaz’

Geçtiğimiz günlerde bir mekan çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Edis, eski yapım şirketi Bon Prodoction ile mahkemelik olması hakkında konuştu. Ünlü popçu konuyla ilgili haberleri doğruladı.

Müzik Onair’dan Özcan Beylan’ın haberine göre Edis’in eski yapım şirketi Bon Production, Edis’in şirkete 2 milyon TL’nin üzerinde borcu olduğunu bildirmiş, Edis de borcunun o kadar olmadığını söyleyerek şirketle yollarını ayırmıştı.

Bu olayların üzerine ünlü popçunun menajeri olarak babasıyla çalışmak istediği ve babasının şirketi “Palm Records” ile anlaşmaya vardığını duyurmuştuk.

Edis’i zirveye taşıdıklarını ve borç verdiklerini iddia eden menajerlik şirketi Bon Prodüksiyon Yapım, 3 milyon 400 bin liralık alacağı için üç ayrı mahkemeye dava açtığı iddialar arasındaydı.

Nitekim konunun yargıya intikal ettiği öne sürülmüştü.

Önceki gün gazetecilerin sorularını yanıtlayan Edis, konuyla ilgili haberleri bizzat doğruladı. Edis, “Yargı sürecine girildi. O yapımcım değil. Bu konuyu konuşmak istemiyorum. Çok daha güzel haberlerim var. Güzel projelerimiz olacak” açıklamasında bulundu.

‘Bana Hiçbir Şey Olmaz’

Edis, Soner Sarıkabadayı’nın müzik şirketi PDND Müzik ilgili de konuştu. Müzikal kariyerinde Sarıkabadayı’nın büyük destek verdiği Edis, Kabadayı tarafından vefasızlıkla suçlanmıştı.

Sarıkabadayı’nın müzik şirketinde olduğu dönemde başka bir müzik şirketiyle anlaşma yapan Edis’e tepki gösteren Sarıkabadayı, 30 bin lira tazminat istemişti.

Edis, bunun hatırlatılması üzerine “Onunla da davamız var. Ben aptal biri değilim. Aptal biri olmadığım sürece görürsünüz. Başarılı olan her insanın ticari hayatında böyle kavgalar, tartışmalar olur. İlk değil son da olmayacak. Ben işimi yaptığım sürece bana hiçbir şey olmaz. 25 senedir bu iş için köpek gibi çalışıyorum. Bir dava ile insanların bu işe ne kadar yatırım yaptığını anlayamazsınız. Vefasızlıkla asla suçlayamazlar. Beni bilen biliyor. Vefasızlık kime göre neye göre. Yargı süreçleri bittiği zaman sevenlerime belki anlatırım” diye konuştu.

İlgili Haber: Edis Neden Menajerlik Şirketinden Ayrıldı? Tüm Detaylar…

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)