Edis: Belediye Konserleri Açıklamalarım Sebebiyle Kısıtlı -
MüzikMüzik Haber

Edis: Belediye Konserleri Açıklamalarım Sebebiyle Kısıtlı

Edis'in yıllar önce Giresun Gençlik Şöleni kapsamında verdiği bir konserin afişinde AK Parti logosunun olması sosyal medyada gündeme geldi. Ünlü şarkıcı söz konusu afişle ilgili açıklamada bulundu.

Daha önce ‘mutluluk veren albüm benimki” sözleriyle yeni albümünü seçim sonrası çıkaracağını söyleyen Edis, belediye konserlerinin açıklamaları sebebiyle kısıtlı olduğunu söyledi.

Şarkıcı Edis, geçtiğimiz haftalarda yeni saç imajını paylaşarak ”2024 Eurovision 1.lik saçım bu” şeklinde yaptığı paylaşım sonrası Edis’in yıllar önce Giresun Gençlik Şöleni kapsamında verdiği bir konserin afişinde AK Parti logosunun olması sosyal medyada gündeme geldi. Ünlü şarkıcı söz konusu afişle ilgili açıklamada bulundu.

‘Belediye Konserleri Açıklamalarım Sebebiyle Kısıtlı’

Afişten haberinin olmadığını söyleyen Edis, ”Belediye konserlerinde böyle şeyler olabiliyor arkadaşlar. 4 sene önce bir belediye etkinliğinde verdiğimiz bir konser bu. Siyasi parti logosuna kendimiz izin vermiyoruz bu afişten haberim yok. Son 2 senedir yaptığım belediye konserleri zaten açıklamalarım sebebiyle kısıtlı” ifadelerine yer verdi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)